dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wygrana w konkursie Air Max 90
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-04-16, 11:53 
Chciałbym się podzielić z wami swoją historią, która mnie przytrafiła. Pewnego razu zobaczyłem buty jakimi są air max 90 spodobały mi się ale mimo tego, że były ładne to cena była dla mnie przeszkodą. Zbierałem na nie dosyć długo ale kiedy przeglądałem pewne strony napotkałem taką o to stronę http://zgarnijbuty.pl/fc402 bez zastanowienia wszedłem w nią. Okazało się, że do wygrania są moje wymarzone buty i wystarczy wypełnić tylko formularz. Wypełniłem go i czekałem z nadzieją, że je wygram. Gdy grałem sobie w pewną grę nagle zadzwonił dzwonek do drzwi, poszedłem otworzyć a tu nagle ku mojemu zaskoczeniu przyjechał kurier DHL z przesyłką dla mnie. Przesyłkę odebrałem i poszedłem do pokoju ją rozpakować. Ostrożnie położyłem paczkę na stół i poszedłem po nóż do kuchni. Wróciłem z kuchni i rozpakowałem paczkę po rozpakowaniu doznałem szoku gdyż zobaczyłem air maxy. Byłem wtedy najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Moje pieniądze odłożyłem zbierając je dalej a buty mam już w posiadaniu pół roku i sprawują się świetnie. Teraz w każdym konkursie, który widzę w necie startuję z nadzieją na kolejne wygrane. Co sądzicie o takich konkursach? Bo wg. mnie to świetna sprawa i polecam każdemu :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO