dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie kupujecie gry?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-12-20, 15:27 
poleccie mi jakies sklepy internetowe z grami komputerowymi, pliz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-08, 22:35 
Ja kupuję na Ultimie. (ultima.pl jest adres). Mają spory wybór i fajne promocje. Dobrze pakują więc nawet te plastikowe pudełka nie pękają, a wiadomo jak poczta obnosi się z paczkami.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-09, 01:15 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
A czy da*kwa**z.pl i program emule ci coś mówi?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-10, 16:49 
szostoll ech czasami ludzie pragną mieć orginalne gry:) ja na przykład czasem tak mam... no ale cichajmy...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-10, 18:01 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
[OFFTOP]

Różowyyyyyy, jesteś!!! :-P - Ała nie po oczach i bez ostrzeżeń.

[/OFFTOP]

Gry są drogie teraz strasznie. NFS Carbon, który wyszedł rok temu nadal kosztuje powyżej stówki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-10, 19:04 
Ja kupuje na Gram jak kupuje ewentualnie do empika kogoś wyśle, a czemu kupuje oryginalne gry? Hmm... Po pierwsze świetne wydanie Wiedźmin naprawdę w zwykłej edycji wygląda bosko i można znaleźć tam ciekawe rzeczy. Po drugie wiem, że moja kasa, (chociaż w małym stopniu wspiera twórców gry, na którą ją wydałem)
Mówisz, że gry są drogie fakt premiery i gry od EA są drogie (EA ma bardzo dziwną politykę cenową), ale na przykład możesz kupić porządne gry za dwie dychy teraz leży przede mną stary, ale jakże grywalny Warhammer 40k Dawn of War...
Po za tym mi gry nie są potrzebne do życia, więc nie muszę mieć każdej tylko tytuły, które mnie zachęcą czasem kupie coś zaraz po premierze czasem długo czekam zanim kupię jakąś grę. 20 Zł za grę to naprawdę nie wiele a już za taką kasę można się bawić. Lub np. Orange Box 5gier za 120zł, z czego 3to premiery.
Nie jestem jakimś strasznym przeciwnikiem piractwa, sam od czasu zdobędę z mniej legalnego źródła, jednak uważam, że kupowanie oryginalnych gier ma sens i daje przyjemność granie w nie...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-10, 19:54 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Ja nie ściągam gier gorliwie bo wgrane mam GTA Vice City i Toca Race Driver 3 - to wszystko.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-10, 20:11 
Szostoll nie osądzam, bo sam to robię, zresztą temat nie jest do tego, więc nie Offtopujmy
Powtarzam na Gram w miarę opłaca się kupować gry z dystrybucji, CDprojektu chociaż czasem znajdzie się lepsze miejsce, ja polecam zawsze porównywać ceny takich produktów, bo jeśli kupujemy gry to niestety nie możemy ich zwrócić po odpakowaniu (oprogramowanie komputerowe jest jednym z wyjątków w zakupach przez Internet)
robson staraj się porównywać ceny produktu, bo to tu to tam jest jakaś promocja lub przesyłka za darmo i można na tym trochę oszczędzić, ja, np.: gdy kupowałem kompa przeglądałem wiele ofert. (Najkorzystniej wtedy wyszło bodajże w komputroniku, ale to już nie ważne.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-11, 14:53 
ja gier też nie ściągam. jak się trafi na jakąś słabą to rozwala mi cały komputer, system kwiczy, wszyastko się zawiesza. raz musiałem formatować dysk bo ktoś życzliwy tak zgrał nielegalkę że zamiast grać niszczyła wszystko.
a kupować warto oryginalne na ultima. często mają fajne promocje i wcale nie wychodzi aż tak drogo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-12, 01:11 
ja też u nich zamawiam, bo szybko dostarczają przesyłki i mają duży wybór,a szkoda mi czasu na bawienie się z nieoryginalnymi grami, miałem z nimi tez wiele problemów...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO