dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Chodnik do ulicy Strzegomskiej
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-03, 13:12 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Ciekawy jestem czy jest możliwość naprawy chodnika, wiodącego doskrzyżowania ul. Strzegomskiej i Rogowskiej. Trakt używany codziennie przez wiele osób stąd możliwość wypadku. Bardzo nierówna nawierzchnia.


Załączniki:
chodnik (Copy).jpg
chodnik (Copy).jpg [ 56.35 KiB | Przeglądane 638 razy ]

_________________
medicus curat, natura sanat.
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:16 
Kruca. Dopiero po kilku minutach gapienia sie doszedłem do tego, która to ulica. A mam ją codziennie przed oczami patrząc z okna.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:17 
Niemożliwe, że nikt nie kojarzy myjki i korków przed nią


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:18 
Popieram! Ciężko tam przejść,takie dziur


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:19 
Lepiej by sie chodzilo. Jak ide z corka to ona czesto sie potyka o nierownosci, gdy napada deszcz to chodzenie tamtedy przypomina troche walke o przetrwanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:21 
Teren jest własnością , pod opieką , utrzymywany przez gminę Wrocław. Płacimy podatki , gmina ma naprawić ten chodnik. Temat dość niedawno był na fejsie. . Z tego co wiem była interwencja Zarządu Osiedla, nasza , Zespołu Szkół. Warunki na naprawę są złe. Musi być sucho i dość ciepło. Poczekajmy . Może Zarząd Osiedla coś wie więcej to zapewne dopisze. Pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:23 
może przygotuje projekt do WBO to uda się szybciej to zrobić (o ile ludzie zagłosują ??? Potrzebuje pomocy tylko w ustaleniu paru danych: 1. jak określić konkretnie ten odcinek ulicy (moja propozycja - ul. Strzegomska od ZS nr 3 do skrzyżowania z ul. Rogowską) ? 2. Czy naniesienie linii na nowym chodniku i oznaczenie drogi do rowerów na nim niesie ze sobą konieczność zmiany planu zagospodarowania przestrzennego? Jaki może być koszt wymiany/rewitalizacji chodnika i oświetlenia wzdłuż tego odcinka?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:24 
Pomogę ale w głosowanie nie wieżę. Dwa razy zawiodło. Choć może do trzech razy sztuka


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:25 
Pomysł na realizacę z funduszu WBO bardzo dobry,ale jak namówić naszych mieszkańców by zagłosowali?A tak na marginesie dodam że ta nie jest teren spółdzielczy tylko miasta ,jednak ja na pewno zagłosuję bo faktycznie chodnik jest w fatalnym stanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Chodnik do ulicy Strzegomskiej
PostNapisane: 2016-02-03, 13:26 
Zdecydowanie najłatwiej bylo zdobywać pieniądze w kategorii projektów najmniejszych (do 150 tys) w roku 2015 wystarczyło 250 głosów, a w 2014 chyba nawet 102 głosy.

Nie mam zielonego pojęcia ile kosztuje naprawa chodnika, ale wydaje mi się, że celowanie w małe projekty może być kluczem do sukcesu...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO