dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję ślubną
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-10-30, 07:55 
Przeczytałam niedawno na naszym forum o agencji ślubnej Al Balam. Prowadzi ją mieszkanka naszego osiedla niejaka...../b]. Znam lusię i wiem , że jej finanse nie pozwalają na prowadzenie takiej firmy, która oferuje zaopatrzenie hurtowni, rejsy na statkach, czy podróże na Sycylię. W ofercie jest wzmianka nasi konsultanci [b]to czysta ściema, bo ta dziewczyna w rzeczywistości nikogo nie zatrudnia. Taka jest..... Przestrzegam wszystkich, żeby nie korzystali z usług agencji Al Balam, bo to sama reklama a pod tym nic się nie kryje. Zdjęcia z ich stronki też zostały wykorzystane bez pozwolenia z naruszeniem praw autorskich. . Brak odnośników do zdjęć.

http://agencjalbalam.pl/o-nas/


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-02, 10:48 
Karina to rozkapryszone dziecko. Bieda zagląda w oczy i chwyta się biznesu. Babcia zbiera dla niej pod kościołem datki, sprzedaje gazetki Radia Maryja, ale wciąż mało. Cała stronka http://agencjalbalam.pl to jedna wielka ściema. Zdjęcia piękne, kradzione z internetu, dziwne promocje (np kosztorys w prezencje) , wielkie propozycje. W internecie można wszystko napisać, ale jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-04, 13:46 
W szkole zawsze były z nią kłopoty. Jej kłamstwa, wagary, intrygi to codzienność. Po maturze poszła studiować i ją wylali. W pracy też nie zagrzała miejsca. Matka zawsze ją kryła, a że sama ma rude włosy to jej nikt nie wierzył. Szkoda gadać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-07, 21:17 
Mariola z apteki napisał(a):
... to rozkapryszone dziecko. Bieda zagląda w oczy i chwyta się biznesu. Babcia zbiera dla niej pod kościołem datki, sprzedaje gazetki Radia Maryja, ale wciąż mało. Cała stronka http://agencjalbalam.pl to jedna wielka ściema. Zdjęcia piękne, kradzione z internetu, dziwne promocje (np kosztorys w prezencje) , wielkie propozycje. W internecie można wszystko napisać, ale jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy.


Jakaś Pani gruba niezbyt świeża często stoi przed naszym kościołem i zaczepia starsze panie. Zatrzymałam się kiedyś i stanęłam z boku, a ona mówi do starszej kobiety, dawaj 20 zł na radio maryja, nie bądź chytra, jak nie dasz to się nie zbawisz. A ta kobieta wyjęła chusteczkę, odwinęła i odliczyła jej, tak wygląda, że ostatnie pieniądze. Żal mi się jej zrobiło, oczywiście tej, która dała się naciągnąć i oddała ostatnie pieniądze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-08, 19:15 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Mariola z apteki napisał(a):
... to rozkapryszone dziecko. Bieda zagląda w oczy i chwyta się biznesu. Babcia zbiera dla niej pod kościołem datki, sprzedaje gazetki Radia Maryja, ale wciąż mało. Cała stronka http://agencjalbalam.pl to jedna wielka ściema. Zdjęcia piękne, kradzione z internetu, dziwne promocje (np kosztorys w prezencje) , wielkie propozycje. W internecie można wszystko napisać, ale jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy.

Mariolko z apteki, jeśli uważasz że przekroczono prawo to jedyna droga to powiadomienie odpowiednich służb, natomiast zawsze jest tak, gdy mamy problemy to próbujemy je pokonać i fajnie. Moim zdaniem młodzi ludzie chcą coś zrobić, życzyć im powodzenia.

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-08, 19:20 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Justynia napisał(a):
Mariola z apteki napisał(a):
..... to rozkapryszone dziecko. Bieda zagląda w oczy i chwyta się biznesu. Babcia zbiera dla niej pod kościołem datki, sprzedaje gazetki Radia Maryja, ale wciąż mało. Cała stronka http://agencjalbalam.pl to jedna wielka ściema. Zdjęcia piękne, kradzione z internetu, dziwne promocje (np kosztorys w prezencje) , wielkie propozycje. W internecie można wszystko napisać, ale jaka jest rzeczywistość wszyscy wiemy.


Jakaś Pani gruba niezbyt świeża często stoi przed naszym kościołem i zaczepia starsze panie. Zatrzymałam się kiedyś i stanęłam z boku, a ona mówi do starszej kobiety, dawaj 20 zł na radio maryja, nie bądź chytra, jak nie dasz to się nie zbawisz. A ta kobieta wyjęła chusteczkę, odwinęła i odliczyła jej, tak wygląda, że ostatnie pieniądze. Żal mi się jej zrobiło, oczywiście tej, która dała się naciągnąć i oddała ostatnie pieniądze.

Justyniuniuniuniu -Konstytucja tego nie zabrania, rozumiem siłą jej nie zmuszała?

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-09, 22:19 
Jest siła fizyczna, ale jest siła psychiczna, zmuszanie psychiczne. Marudzenie, nagabywanie. Jak ktoś na radio maryja sam chce wpłacić, zaniesie na pocztę, czy do banku poda konto i wpłaci i otrzyma potwierdzenie. Można też przekazać księdzu. Ale proszę zauważyć, że ta kobieta (Ewa) znacznej postury wręcz zachodzi drogę starszym osobom i im marudzi. Robi to wtedy, gdy otrzymują emeryturę. Nie mają wyjścia, jak nie dadzą to potrafi im splunąć. Bo takie sytuacje też bywały. To nie jest nic przyjemnego. A czy ta Ewa kiedyś się rozliczyła z tych pieniędzy, nigdy. Kto ją upoważnił, nie ksiądz proboszcz bo go pytałam i on nic o tym nie chce wiedzieć.

Panie Januszu zmusza siłą i nie ma do tego prawa od tego jest ksiądz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-10, 09:53 
TO SKANDAL, ŻEBY OD STARSZYCH LUDZI WYCIĄGAĆ PIENIĄDZE na jakieś tam Radio Maryja, które zajmuje się polityką.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-10, 16:29 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Justynia napisał(a):
jak nie dadzą to potrafi im splunąć. Bo takie sytuacje też bywały. To nie jest nic przyjemnego. A czy ta Ewa kiedyś się rozliczyła z tych pieniędzy, nigdy. Kto ją upoważnił, nie ksiądz proboszcz bo go pytałam i on nic o tym nie chce wiedzieć.

Justynio, grzeszy się myślą, mową, uczynkiem, zaniechaniem ale chyba zapomnieli że "Na piśmie". Nie boisz się piekła Justynio!!!!?

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Karina z Muchob Mał.nie mając grosza prowadzi Agencję śl
PostNapisane: 2015-11-12, 12:17 
bartosz napisał(a):
Justynia napisał(a):
jak nie dadzą to potrafi im splunąć. Bo takie sytuacje też bywały. To nie jest nic przyjemnego. A czy ta Ewa kiedyś się rozliczyła z tych pieniędzy, nigdy. Kto ją upoważnił, nie ksiądz proboszcz bo go pytałam i on nic o tym nie chce wiedzieć.

Justynio, grzeszy się myślą, mową, uczynkiem, zaniechaniem ale chyba zapomnieli że "Na piśmie". Nie boisz się piekła Justynio!!!!?


Babcia Ewa wyciąga samowolnie pieniądze od starszych kobiet strasząc ich tym, że się nie zbawią jak nie dadzą, i tych pieniędzy nie odsyła do RM, ale przeznacza dla wnuczki, a ta wnuczka Karina, (trudna i rozpieszczona), którą wyrzucono z pracy - zrobiła stronkę http://agencjalsala.pl ze zdjęć nielegalnie pobranych z internetu i nie mając grosza w portfelu usiłuje naciągnąć ludzi. Dlaczego nie ma tam w internecie jej własnych realizacji. Starsze kobiety i kościelny Edward wspominają, że jak sprzątała nasz kościół za Franciszka to błoto było rozmazane na posadzce, na ścianach były pajęczyny a pod ławkami papiery. I ta dziewczyna chce organizować wesela? Ludzie nie dajcie sie wpuścić w maliny i mówcie o tym, aby nikt nie dał się nabrać.

Grzechem jest o tym nie mówić panie Januszu a piekło jest raczej dla tych którzy oszukują innych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO