dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pomoc w odchudzaniu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-26, 19:20 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Kobietki czy bierzecie jakieś suplementy itp. pomagające w odchudzaniu? może jakieś batoniki zapychające? mi tak brak silnej woli, że gubi mnie podjadanie, potrafię w nocy obudzić się taka głodna, że muszę coś zjeść :/ jakieś szczególnej diety nie mogę prowadzić i nie chcę, boję się efektu jojo itp :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-05-27, 07:40 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 22:50
Posty:9
Ja juz chyba stosowałam wszystkie diety świata, niestety, kiedy tylko zaprzestawałam już ich stosować to były efekty jojo. Też jestem mało wytrzymała i to mnie chyba w tym wszystkim gubi. Stosowałam suplement, ale jak na razie to żaden niestety nie zadziałał, jedynie błonnik z ananasem trochę w trawieniu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-05-29, 20:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-24, 23:12
Posty:11
Lilianka, może po prostu masz za niski poziom cukru dlatego podjadasz w nocy. Ja czasami potrafię przebudzić się około 3 nad ranem i pójść po jakieś ciasteczko ;) Zawsze próbowałam stosować się do jakiejś diety, ale nie jestem w tym dobra i sobie odpuściłam bo i tak zawsze jadłam to co nie trzeba. Jakiś czas temu znajoma poleciła mi taki produkt 14a Vital, po prostu zastępuje Ci posiłek. Dopiero co go zaczęłam stosować, ale już czekam na efekty. Znajomej bardzo pomógł, a co najlepsze to nie przyniósł żadnych skutków ubocznych. Może warto spróbować ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-05-30, 18:37 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
hm a co to jest dokładnie ten 14a Vital? serio pomaga schudnąć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-05-30, 19:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-18, 22:06
Posty:38
Serio :-) Wiem, bo sama zaczełam stosować mając za sobą doświadczenie z innymi dietami po których nie ma efektów. A wierz mi nie byłam z początku przekonana do 14a Vital sądząc że to jakiś blef. Nie pożałowałam swojej decyzji. Przy 14a Vital można schudnąć i co najważniejsze nie obawiając się przy tym żadnego efektu jojo. Ta dieta zawiera białko sojowe, a więc jest bardzo wartościowa i treściwa :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-06-05, 18:58 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
brzoskwinka, a co jest w składzie Vitalu? obawiam się, że sporo chemii... Dziewczyny, poza silną wolą i tym, że należy zmienić nawyki żywieniowe - Lilianka27 - trzeba sobie stanowczo powiedzieć, że nie wolno podjadać, zwłaszcza w środku nocy! Jak już chcesz coś poskubać, to proponuję np suszone owoce lub batonika typu crunchy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-06-09, 07:48 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 22:50
Posty:9
Koleżanka mi poleciła, co nowego stosuje to nieprawda bardzo krótko, ale jestem zadowolona 14a vital to proszek, który posypuje potrawy, które jem a on sprawia ze przez długi czas jestem najedzona dobrze sie czuje, bo w jego składzie są witaminy i minerały, które wspomagają cały proces odchudzania


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-06-13, 15:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
andziocha1 a jaki jest skład tego proszku? Nie nie ma po nim efektu jo-jo? Nie jestem przekonana co do stosowania środków tego typu. Tym bardziej, że on tylko wspomaga, a nie odchudza.
Niestety, odchudzanie jest trudne. Poza odpowiednią dietą (i nie piszę tutaj o konkretnej, tylko o zrównoważonej diecie, bogatej w produkty zdrowe, naturalne, bez chemii), trzeba też ćwiczyć, pić wodę.
Duży wpływ na nieprawidłową wagę mają toksyny, które są w naszym organizmie, a dostarczamy je wraz z przetworzoną żywnością.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-06-18, 16:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
łatwo powiedzieć, nie podjadać... ale faktycznie chyba sobie kupię ten produkt co polecacie, ma naturalny skład, tu można poczytać http://www.14avital.pl/ samo białko roślinne, chyba wszystko co przeczytałam brzmi ok :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pomoc w odchudzaniu
PostNapisane: 2012-06-19, 22:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-19, 21:54
Posty:29
Kurcze, powiem Wam tak,...robiłam już różne diety. Jednak najlepszy efekt przynosiła dieta ustalona przez dietetyka i zmiana nawyków żywieniowych, Efekt nie był może błyskawiczny, ale za to trwalszy....Niestety mnie zgubiły słodycze...Ale od wczoraj znów gotuję według wskazówek dietetyka i czuję się od razu lepiej:)

_________________
ślubne zaproszenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO