dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pachnące wnętrza
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-17, 00:51 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Kobietki - sprzątanie to jedno, ale dla mnie ważne są jeszcze w domu kwiaty i piękny zapach. Czy dla Was podobnie? Jak dbacie o piękny zapach w domu? :)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-17, 13:18 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Świeczki zapachowe i kadzidełka ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-17, 22:40 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Kadzidełka ostatnio mnie męczą, szukam raczej świeżych zapachów, wielowarstwowych, w których czuć różne nutki i utrzymujących się dłużej. Tyle, że niestety wiele z nich jest tylko na chwilę. Teraz Air Wick wypuścił taką ciekawą linię i ponoć właśnie ładnie się utrzymuje, ale jeszcze nie kupowałam. Próbowała któraś z Was może? Nazywa się to jeśli dobrze pamiętam LIFE SCENTS. Chętnie poznam opinie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-18, 12:31 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
ja widziałam ten odświeżacz w gazetce promocyjnej mojego spożywczaka :) http://airwick.digital-rb.com/pl/linie-zapach%C3%B3w/life-scents/ mają kilka linii zapachowych, więc każdy może znaleźć swój zapach.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-18, 21:12 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
O ile się nie mylę to mają w ofercie zapach domowego ciasta, to musi być rewelacja, jak tylko gdzieś znajdę to kupię :)

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-19, 19:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Ja kupiłam....Air Wick Pachnące Patyczki - Life Scents Domowe Ciasto z Owocami i Kruszonką. Zapach rewelacja. Mój partner wracając z pracy już od drzwi uśmiechał się ale nie wiedziałam dlaczego..Sądziłam że ma dla mnie jakiś prezencik. Ale jego mina bezcenna jak wszedł do kuchni z uśmiechem i powiedział czy mogłabym mu nałożyć porcje ciasta :-) A ja powiedziałam że to zapachowe patyczki. Następnym razem chyba kupie Spacer po Karaibskiej plaży może da mu to coś do myślenia. :-P :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-19, 21:24 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
To ciasto to pewnie jakiś słodki zapach, tak? Nie wiem czy nie za ciężki dla mnie, ale ta karaibska plaża brzmi zachęcająco, chyba się po nią przejdę skoro mówisz, że takie przekonujące te zapachy. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-19, 23:22 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-03-15, 14:09
Posty:122
Kwiaty i świeczki zapachowe, sprawdzają się zawsze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-20, 13:51 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 11:32
Posty:491
Lokalizacja: Warszawa
Tranquill napisał(a):
Ja kupiłam....Air Wick Pachnące Patyczki - Life Scents Domowe Ciasto z Owocami i Kruszonką. Zapach rewelacja. Mój partner wracając z pracy już od drzwi uśmiechał się ale nie wiedziałam dlaczego..Sądziłam że ma dla mnie jakiś prezencik. Ale jego mina bezcenna jak wszedł do kuchni z uśmiechem i powiedział czy mogłabym mu nałożyć porcje ciasta :-) A ja powiedziałam że to zapachowe patyczki. Następnym razem chyba kupie Spacer po Karaibskiej plaży może da mu to coś do myślenia. :-P :-P

no to ładnie wprowadziłaś swojego faceta w maliny :) ale to przynajmniej dowód na to jak intensywne i odzwierciedlające naturalny zapach są produkty Air Wick.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pachnące wnętrza
PostNapisane: 2015-03-21, 11:24 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-06-20, 23:56
Posty:205
Lokalizacja: Warszawa
Ja uwielbiam właśnie świeczki czy patyczki bo dodatkowo wyglądają super jako dekoracja! A produkty Air Wick uwielbiam :) aktualnie mam patyczki o zapachu deszczowej świeżości lasów Amazonii i jestem zachwycona :D świetnie maskuje też zapachy po zwierzakach - mam akurat kota w domu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO