dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zimowe wakacje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-05-27, 12:18 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-19, 12:59
Posty:207
Cześć, planujecie może zimowe wakacje? Ja początkowo nie miałam takich planów, ale Itaka ma fajną ofertę do 31 maja - W stronę słońca! Zima 2022/23 i lecę na Wyspy Zielonego Przylądka. W dodatku słyszałam, że właśnie to Itaka, odkryła Sal, czyli Wyspy Zielonego Przylądka dla polskich turystów, czyli na pewno wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Co uważacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2022-10-14, 10:22 
Ja skorzystałam w tym tygodniu z oferty Lato 23 od Itaki i kupiłam wczasy do Turcji. Lecę w maju do Hotelu Serra Palace. Hotel zapowiada się świetnie, bardzo dużo pozytywnych opinii. Atrakcyjna cena, już nie mogę się doczekać!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2022-12-20, 14:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2021-07-30, 15:24
Posty:39
Ja w zimie, jedyne, o czym marzę, to relaks na plaży i spokojny odpoczynek na łonie natury. Korzystam wówczas z ofert przygotowywanych przez biuro podróży Konsorcjum.pl, gdzie dostępne są różne kierunki dostępne przez cały rok. Intensywnie myślę obecnie o Kubie, chcę wykorzystać maksymalnie spędzony tam czas dlatego planujemy pobyt w Hawanie z wizytą w Varadero.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2023-01-13, 23:16 
U nas w tym roku ferie w domu, ale mamy w planie bawić się w teatr i wspólnie przygotować całą "scenę" - stroje, tła i dodatki z materiałów plastycznych i kartonu. Dzieci nie mogą się doczekać aż rozpakują zestawy kreatywne astra, które im kupiłam na tę okazję do ozdabiania i tworzenia. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2023-01-13, 23:32 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Bardzo dobry pomysł! Zdradzisz jakie kupiłaś? Może i ja się skuszę. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2023-01-16, 13:49 
Tych zestawów z astry masz ogrom, u nas ostatnio był szał na zimowe i świąteczne, a ostatnio rozglądam się już za wiosennymi, na pewno niebawem kupię jakieś pastelowe itp. Tutaj możesz zobaczyć jakie są https://szkoloteka.pl/pl/c/Zestawy-kreatywne/40


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2023-01-20, 13:58 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Wakacje w zimie to najlepsze co może być! Uwielbiam wybierać egzotyczne kierunki podczas tej pory roku. Teraz, po przeglądnięciu ofert od Konsorcjum.pl znalazłam świetną ofertę na Arubę. Jestem zakochana w tym kierunku, a fakt, że nasz hotel ma dostęp do plaży z flamingami, powoduje, że nie mogę się już doczekać podróży!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2023-04-21, 10:13 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
U nas wyjazdy zawsze są planowane z czasowym wyprzedzeniem. Teraz przygotujemy się na najbliższy, na pielgrzymkę w maju do Włoch, konkretnie na słoneczną Sycylię, ofertę wykupiliśmy na stronie Konsorcjum.pl. W planach mamy zobaczenie Etny i rejs po magicznych Wyspach Liparyjskich.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2023-07-22, 10:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2023-07-22, 09:58
Posty:15
Powoli planujemy już wyjazdy na najbliższy, zimowy sezon. Myślę o Malcie, ponieważ na stornie biura podróży Konsorcjum.pl, jest ogromny wybór hoteli w różnych terminach właśnie na tej wyspie. Lubię mieć dużo opcji do wyboru, także to idealne rozwiązanie dla mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zimowe wakacje
PostNapisane: 2024-03-21, 21:38 
Adept
Offline

Dołączył(a):2024-03-21, 01:39
Posty:29
Mega polecam wyjazd do Hotelu Śnieżnik z biurem Konsorcjum.pl. Jego lokalizacja to idealna baza wypadkowa na poznawanie Kotliny Kłodzkiej. Wszystko w bardzo dobrych cenach. Naprawdę smaczne posiłki i przemiła obsługa. Jedziemy tam kolejny raz, ale tym razem większą ekipą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO