dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wakacje - Gdzie zimą
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-09-19, 15:58 
Hej! Co sądzicie o ofercie Itaki Zima 2022/23? Atrakcyjne befefity do 30 września, więc trzeba się śpieszyć z kupnem. W ofercie m.in. takie topowe egzotyczne kierunki jak Zanzibar, Malediwy, Dominikana, Tajlandia, Madagaskar czy Kuba i to wszystko bezpośrednim lotem Dreamlinerem. Warto według Was? Ja mocno zastanawiam się nad podróżą. Pytanie tylko jaki kierunek wybrać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2022-10-14, 09:17 
Ja zdecydowałam się na zakup wczasów z tej oferty do Egiptu - Hotel Lazuli. Hotelowa plaża z rafą koralową przy brzegu, bogata oferta sportoworekreacyjna, kilka basenów oraz komfortowe pokoje. Już nie mogę się doczekać :).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2023-01-03, 23:00 
Zimą to koniecznie na narty do Kopaonik. Fajne trasy o różnorodnym stopniu trudności, a do tego organizator zapewnia wizytę również w kąpielisku termalnym. Noclegi blisko wyciągów, a to wszystko znaleźć można w ofercie Wytwórni Wypraw.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2023-01-20, 13:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2022-07-12, 13:28
Posty:90
Ja chcę pojechać gdzieś, gdzie będzie ciepło — potrzebuję naładować baterie i porządnie odpocząć. Zawsze wybieram oferty od Konsorcjum.pl. Mają świetny wybór i dużą ilość kierunków, przykładowo Hawaje. Nasz hotel znajduje się zaraz przy plaży i oceanie! Nie mogę się doczekać tej podróży!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2023-04-21, 10:25 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Nie mogę się doczekać naszych przyszłych podróży. Zawsze wyszukuję ciekawych ofert na stronie biura Konsorcjum.pl - to moi ulubieńcy, wyjazd zawsze jest perfekcyjnie zorganizowany. Poważnie zastanawiamy się nad Antarktydą - to prawdziwy koniec świata, który chciałabym ujrzeć na własne oczy!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2023-10-24, 18:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2022-05-15, 21:05
Posty:24
Melanotan z https://melanotan.biz/ to mój sekret do skutecznego i zdrowego opalania. Ten produkt naprawdę działa i daje intensywną opaleniznę, którą zawsze marzyłam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2023-11-16, 21:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2021-03-31, 18:41
Posty:57
Ja wybieram się z chłopakiem do Miami. Wybraliśmy ofertę biura Konsorcjum.pl, bo już wcześniej korzystaliśmy z ich usług i jesteśmy mega zadowoleni. Zdecydowaliśmy się na apartament z wyposażoną prywatną kuchnią, w takiej lokalizacji, że blisko są piękne ścieżki spacerowe z mnóstwem zieleni wokół. Mamy też bliską odległość do plaży, na czym nam zależało, bo chcemy głównie wypocząć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2024-02-02, 09:10 
Myślę, że najlepszym wyborem są góry :D Sama planuję taki wyjazd jeszcze zimą. Najbardziej zależy mi na nauce jazdy na nartach. Planuję nawet kupić swoje buty i kask. Pod adresem: https://zlubaczowa.pl/news/porady/12309-czy-buty-narciarskie-backland-sa-dobre znalazłam już wpis, który na pewno mocno ułatwi mi wybranie butów narciarskich na ten czas. Macie dla mnie jeszcze jakieś porady?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wakacje - Gdzie zimą
PostNapisane: 2024-03-21, 21:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2024-03-21, 01:39
Posty:29
Serdecznie polecam wyjazd do Hotelu Śnieżnik z Konsorcjum.pl - świetna lokalizacja umożliwia zwiedzanie Kotliny Kłodzkiej z wygodną bazą wypadową. Do tego mega przystępne ceny i wysoka jakość usług to tam standard i pyszne jedzenie!! Uwielbiam tam wracać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO