dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ksylitol, a odchudzanie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-09-26, 13:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-26, 13:25
Posty:2
Miałam kiedyś problemy z nadwagą, po przejściu różnych diet wreszcie ważę tyle ile powinnam. Jednak do teraz do słodzenia używam tylko ksylitolu- naturalnej substancji z brzozy, która ma o połowę mniej kalorii niż cukier. Powoli się wchłania i dlatego nie powoduje odkładania w organizmie. Mało kto o nim słyszał dlatego postanowiłam napisać... Więcej można przeczytać na: http://www.ksylitol.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ksylitol, a odchudzanie
PostNapisane: 2012-11-01, 13:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-02, 17:47
Posty:2
Też kupuję ksylitol. Właśnie przez http://www.ksylitol.com/. Używam go ze względu na to, że nie powoduje próchnicy. Zamawiam też różne słodycze słodzone ksylitolem. Moje dzieci nie znają innych cukierków i zęby mają zdrowsze niż ich rówieśnicy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ksylitol, a odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-20, 11:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
Hm...
Ja staram się w ogóle unikac słodzenia i to bez względu na to CZYM się słodzi. Po paru tygodniach człowiekowi gorzkie zaczyna super smakować - i wtedy dopiero się zęby nie psują.
A co do odchudzania to polecam zieloną kawę : http://www.greencoffee800.pl/ - pyszna, działa, i niczym jej tam nie dosładzam.

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ksylitol, a odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-21, 13:51 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:32
Posty:272
znalazłam informację, że archeolodzy oceniają zamożność osób, których szczątki odkopują. im więcej ubytków uzębienia tym zamożniejsza była to osoba - tak a propos cukru - bogacze są bezzębni.
ksylitol super, jest pasta do zębów z ksylitolem, używa się jej ok 5 x mniej niż tradycyjnej ( wielkości zielonego groszku) :-D


Ostatnio edytowano 2012-12-21, 13:55 przez teresa, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ksylitol, a odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-21, 13:55 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
ja nie słodzę ani cukrem ani żadnym innym specyfikiem...cukier to biała śmierć, a co do zębów to fakt...dentyści są drodzy i trzeba mieć kupę kasy, żeby mieć piękne...białe i zdrowe zęby


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ksylitol, a odchudzanie
PostNapisane: 2012-12-21, 16:42 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Właśnie:)
Dlatego lepiej nie słodzić niczym (no, może miodem), dbać o siebie, nie wsuwać zbyt wielu słodyczy, ktore robią w ustach popłoch próchniczy, i w miare możliwości regularnie chodzi do dentysty (dobry dentysta zadba o zęby), a my jak do tego dolożymy małą ilośc słodkości, to tym lepiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ksylitol, a odchudzanie
PostNapisane: 2016-11-10, 02:50 
Dokładnie, odstawienie cukru tylko wychodzi na dobre. Kupując ksylitol to radzę sprawdzać, czy czasem nie jest chiński, bo wtedy nie ma nic wspolnego z brzozą, a jest pozyskiwany z kolby kukurydzy. Najlepszy i najzdrowszy jest fiński. Ja ogólnie ostatnio ciagle testuję nowości roślinne i różne suplementy naturalne. Najczęściej przy tym kupuję w naturalny-market.pl i tam mają wszystko czego dusza zapragnie, równiez fiński ksylitol w dobrej cenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO