dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Walentynki - lubicie? czekacie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-01-29, 19:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-07, 11:55
Posty:17
W mieście już pojawiły się natłoki czerwonych serduszek, które poprzyklejane są do sklepowych szyb, słodkie misie spoglądają na nas z wystaw, jubilerzy kuszą biżuterią. Czekacie na Walentynki? lubicie to święto? Co o nim myślicie, jak je chcecie spędzić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-04, 20:19 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Nie przepadam za tym świętem. Nie to, że mam coś do osób zakochanych ale te serduszka, ta cała machina sprzedażowa po prostu mnie obrzydza.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-08, 13:29 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Same Walentynki lubię - jako dzień spędzony z najbliższą osobą, ale jako machina marketingowa - nie przepadam, gdyż niszczą urok tego "święta". Jak się kogoś kocha to "walentynki" ma się codziennie. Nie mówię o prezentach, bo to niepotrzebne nikomu, ale o pokazywaniu uczucia. :)

Jak spędzę? Pewnie z dala od domu, z kimś i miło.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-09, 13:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-12-07, 11:55
Posty:17
Z jednej strony masz rację! a z drugiej codziennie pamiętamy o kochanych babciach, a dzień babci świętjuemy, podobnie z dniem matki, ojca, dziadka, imieninami i urodzinami. Kiedyś tez byłam scepytcznie nastawiona, teraz myślę że zabiore mojego M. na miłą kolację :) Daruje sobie słodkie misiaki i serduszka :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-09, 13:26 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Sa mi obojętne. Kiedy byłam w związku - były mi obojętne, choc nie powiem miło było jesli chłopak coś tam wymyslił. W tej chwili jestem sama (a raczej starająca się o względy ;) ) i bardziej mi zalezy na tym, żeby się z 'nim' spotkać niże żeby stało się to w walentynki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-09, 14:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:27
Posty:7
eee,tam wszystkie swięta ( a Boze narodzenie to chyba najbardziej) i wszystkie mozliwe okazjie sa napedzane machina marketingową i jakos nikt się na to wielce nie skarzy. Przed kiczem nasz sie nie uchronimy. Ale to jak ktos spędzi ten dzien to juz jest sprawa indywidualna, a fajnie zorganizowane walentynki mogą się przemienic w naprawde dobrze spędzony czas i piękne wspomnienia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-09, 14:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Jak to nikt się nie skarży na kicz Bożego Narodzenia w sklepach? Mnie nikt nie pytał! :D Fakt, faktem, że niestety przed tym się nie da uchronić. Ale ja i tak wychodzę z założenia, że nie ważne jak, gdzie, ale ważne z kim - i to się tyczy każdych Świąt.

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-09, 15:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:27
Posty:7
No tak, Polacy muszą się wiecznie skarżyć na wszystko. To z kim spędzamy czas jest wazne, ale jak sie jest juz razem iks lat i ciągle się robi to samo to może się odechciec.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-10, 10:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-01-07, 06:07
Posty:69
Nie zgodzę się z Tobą bellamirabello. Jak ktoś kogoś naprawdę kocha to nie ma czegoś takiego jak nudzenie się w swoim towarzystwie. Przynajmniej takie jest moje zdanie. To tak samo jak z jeżdżeniem w to samo miejsce na wakacje rok w rok przez powiedzmy 15lat. Jeżeli to miejsce jest dla Ciebie piękne i ma swój urok - nigdy się nie znudzi, bo zawsze czymś nowym Cię zaskoczy.

Poza tym chociażby wypad na kolację można co roku urozmaicać. Nie mówię tu o zmianie restauracji :D ale o formie. Raz w restauracji, raz w domu, raz gdzieś w górach, raz nad morzem - jest wiele możliwości - trzeba tylko użyć wyobraźni :)

_________________
Si vis pacem, para bellum...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Walentynki - lubicie? czekacie?
PostNapisane: 2011-02-10, 11:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:27
Posty:7
No widzisz, sama mówisz o urozmaicaniu. Przypuszczalnie jest to kwestią indywidualną zależną od charakteru. Są tzw. nudziarze i są też ludzie, którzy mają wieczną potrzebę ciągłych zmian.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO