dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

romantyczna kolacja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-01-08, 13:05 
Chcę zabrać mojego faceta na romantyczną kolację we dwoje. mieszkamy pod Tarnowem i szukam miejsca , restauracji gdzie możemy pójść. poradzicie mi coś?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2015-01-09, 17:00 
w tarnowie jest przy rynku świetna restauracja U Jana, mają bardzo dobre jedzenie, makarony zwłaszcza, a klimat jest właśnie romantyczny :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2016-10-10, 22:56 
Skoro już planujecie coś super, to może skoczycie np. do Warszawy na jakiś weekend? :) Jak będziecie, to koniecznie wpadnijcie na kolacje do Salto na wilczej - bardzo romantyczny klimat i pyszne jedzenie :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2016-12-20, 02:36 
Też byłam w Salto w w-wie i również bardzo lubię to miejsce :D Na romantyczną kolację będzie jak znalazł :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2016-12-30, 19:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-11-25, 19:43
Posty:16
Na romantyczny wypad idealnym miejscem jest Terma Bania w Białce Tatrzańskiej. Przepiękne miejsce, restauracje, bary a do tego baseny termalne. Można wspołnie skorzystać z saunarium czy spa. Okolica też przepiękna, aż się chce wybrać na spacer.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2017-03-05, 22:59 
Taką romantyczną, klimatyczną restauracja na randki czy rocznice jest Salto na wilczej w Warszawie. My z chłopakiem uwielbiamy tam chodzić :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2017-07-25, 02:28 
Salto to zdecydowanie super miejsce na randki. Ten klimat jest nie do podrobienia, a jedzenei palce lizać :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: romantyczna kolacja
PostNapisane: 2018-10-18, 09:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-06, 23:21
Posty:36
Według mnie romantyczna kolacja, to świetny pomysł, na pewno się ucieszy, a już na pewno, gdy zabierzesz ją do restauracji Bubbles w Warszawie, jest to tak klimatyczne miejsce, w którym serwują bardzo smaczne dania, do których można zamówić bąbelki z Włoch, Francji, czy Hiszpanii. Myślę, że wybór tej restauracji będzie doskonały. I jak zarezerwujesz stolik przez TripadVisor to kieliszek bąbelków gratis.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO