dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wymiana fotelika
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-05-30, 16:42 
Dziecko rośnie jak na drożdżach i przyszedł czas by pomyśleć o wymianie fotelika. Poszukuję dobrego zabezpieczenia dziecka w aucie od 15 kg. Co używacie, podpowiedzcie co się u Was spradza?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-05-31, 23:37 
A w jakim wieku jest dziecko? I jak wysokie. Sama waga to trochę za mało informacji. Można coś doradzić ale prosimy o więcej danych ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-06-04, 14:03 
Dziecko 6 lat, w chwili obecnej ma 118 cm


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-06-10, 13:57 
Takie duże dziecko możesz spokojnie wozić w odpowiednim foteliku lub np. w Smart Kid Belt. Fotelik najlepiej dobrac w odpowiednim salonie. Liczy się waga i wzrost, ale niektóre foteliki mają dziwne wymiary i jednak lepiej dopasować bezpośrednio w sklepie. A co do pasu to jest to alternatywa, która sprawdza sie w różnych rodzajach przewozu. Moim zdaniem idealne to rozwiązanie gdy ktos nie ma na stałe samochodu do dyspozycji i czasami korzysta z taxi, ubera czy jakiegoś traficara. Taki pas właściwie można mieć stale przy sobie. Raz dopasowany do dziecka pozwala na szybki montaż i szybkie wpięcie dziecka w dowolny samochód.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-06-11, 15:06 
brzezinsky napisał(a):
Takie duże dziecko możesz spokojnie wozić w odpowiednim foteliku lub np. w Smart Kid Belt. Fotelik najlepiej dobrac w odpowiednim salonie. Liczy się waga i wzrost, ale niektóre foteliki mają dziwne wymiary i jednak lepiej dopasować bezpośrednio w sklepie. A co do pasu to jest to alternatywa, która sprawdza sie w różnych rodzajach przewozu. Moim zdaniem idealne to rozwiązanie gdy ktos nie ma na stałe samochodu do dyspozycji i czasami korzysta z taxi, ubera czy jakiegoś traficara. Taki pas właściwie można mieć stale przy sobie. Raz dopasowany do dziecka pozwala na szybki montaż i szybkie wpięcie dziecka w dowolny samochód.


ten pas wygląda całkiem sensownie. Kiedyś miałam duży kłopot by znaleźć taksówkę z fotelikiem by jechać z dzieckiem. Niby przez telefon mówiłam że jest taka potrzeba ale dopiero 3 taksówka miała fotelik. A teraz to podobno nawet taksówki nie muszą mieć fotelika, bo prawo tego nie wymaga. Więc taki pas może być rozwiązaniem na przyszłość.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-06-27, 22:31 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Taksówki nie potrzebują fotelika.
Natomiast ja polecam podejść do dobrego sklepu z fotelikami i tam dobrać fotelik do samochodu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-06-28, 15:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-06-22, 19:31
Posty:5
Dzięki wielkie za niezwykle interesujące porady ;) Z całą pewnością przydadza mi się one ;)

_________________
Miłość to także akceptowanie niedoskonałości drugiego człowieka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-06-28, 22:03 
szarooka napisał(a):
Taksówki nie potrzebują fotelika.
Natomiast ja polecam podejść do dobrego sklepu z fotelikami i tam dobrać fotelik do samochodu


Dokładnie tak, nie potrzebujemy fotelika w taksówce jednak wypadki taksówek również się zdarzają i co wówczas dzieje się z naszą ukochaną pociechą? Myślę, że lepiej zadbać o jej bezpieczeństwo, a to urządzenie świetnie się sprawdza co potwierdzają dostępne crash testy na YT. Do tego niewiele waży bo zaledwie 120 gram więc nie przysporzy problemów z jego przenoszeniem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-08-01, 22:37 
Dobrze jest poczytać wasze wpisy gdyż nie wiedziałam o istnieniu takiego urządzenia. Łatwo je znalazłam w sieci poczytałam, obejrzałam crash testy i zakupiłam. Niebawem na wyjeździe wakacyjnym będę miała okazję je wypróbować. Ze spokojem zmieszczę je do bagażu podręcznego, a na miejscu gdy wynajmiemy auto będziemy mogli w pełni rozkoszować się wspólnie spędzanym czasem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Wymiana fotelika
PostNapisane: 2018-08-19, 02:23 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-02-16, 10:58
Posty:37
Zgadzam sie w pelni. Tez w glownym samochodzie mamy foteliki, ale czasami sie zdarza, ze moi rodzice odbieraja corke ze szkoly i u nich juz nie ma fotelika, a tak smart kid belt jest zawsze w jej plecaku i mozna zapiac bezpiecznie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO