dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Maska antysmogowa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-01-24, 12:04 
Kochane próbowałyście używać masek antysmogowych? Jak to sie wam u was sprawdza? Bo ja się zastanawiałam nad zkaupem takiej maski, ozonemask.pl/maski-casual, jest tu bardzo dużo do wyboru i kolorami itd, dla każdego. Czy ktoś z was uzywał takich masek?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2018-01-25, 17:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-01-25, 17:11
Posty:8
Nie opłaca się


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2018-03-09, 09:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-08-20, 15:33
Posty:16
Nie mogę uwierzyć w ten smog Mamy XXI wiek .Dawniej były stare kamienice opalane tylko węglem i śmieciami i nikt nie mówił o smogu.To kolejni chętni którzy w łatwy sposób chcą się dorobić na maskach Było już tak było z ekranami dźwiękochłonnymi i wieloma innymi wynalazkami. Zanieczyszczenie jest ale przyczyn trzeba szukać gdzie indziej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2018-03-19, 18:12 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-08-21, 11:23
Posty:14
Lokalizacja: Koszalin
Ja mam taką https://www.al.to/p/400456-maska-antysmogowa-respro-skin-tartan-red-m.html i sprawdza się świetnie. W masce zastosowano unikalne zawory Powa gwarantujące odpowiedni dopływ powietrza i niskie opory oddychania. Dwa zawory wydechowe pozwalają błyskawicznie odprowadzać ciepło, wilgoć oraz dwutlenek węgla. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych filtrów Hepa-Type + DACC, Powa Elite to idealne izoluje zapach dymu, spalin, pyłków, kurzu oraz innych zanieczyszczeń. Noszę ją całą zimę i sprawuje się na medal. Polecam!

_________________
59% ankietowanych wybrało pepsi, dlatego ja piję Sprite'a.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2019-02-01, 16:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
serio? wolicie stosować maskę? a w domu tez będziecie chodzić w masce? Przeciez brudne powietrze tez włazi do domu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2019-11-29, 13:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-07-26, 11:19
Posty:7
W wystarczy włączyć oczyszczacz powietrza, który usunie zanieczyszczenia, w tym także cząsteczki smogu. Na rynku jest duży wybór takich urządzeń, więc każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Można się posiłkować rankingiem oczyszczaczy powietrza ze strony Air Naturel https://www.airnaturel.pl/ranking-oczyszczaczy-powietrza/ bo tam jest możliwośc sprawdzenia także opinii rzeczywistych użytkowników poszczególnych oczyszczaczy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2020-05-26, 13:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2020-04-05, 17:53
Posty:10
zofialipska napisał(a):
W wystarczy włączyć oczyszczacz powietrza, który usunie zanieczyszczenia, w tym także cząsteczki smogu. Na rynku jest duży wybór takich urządzeń, więc każdy bez problemu znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Można się posiłkować rankingiem oczyszczaczy powietrza ze strony Air Naturel https://www.airnaturel.pl/ranking-oczyszczaczy-powietrza/ bo tam jest możliwośc sprawdzenia także opinii rzeczywistych użytkowników poszczególnych oczyszczaczy.

popieram mam takie samo zdanie jak Ty mamy oczyszczacz powietrza firmy Stadler Form już od ponad roku i super się sprawdza i pomaga oczyścić powietrze w domu tak aby dobrze i lekko się oddychało


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2021-01-20, 13:17 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
Jesli chodzi o mnie to sprawdziłam i przetestowałam juz naprawdę dużo maseczek. Ja biegam, więc też zależy mi na tym aby była to dobra maseczka, w której będę mogła normalnie oddychac. Dlatego jesli miałabym polecić to dokładnie taką https://mascovo.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Maska antysmogowa
PostNapisane: 2021-02-08, 16:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2021-02-08, 16:03
Posty:5
Mam i korzystam :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO