dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-08-30, 12:29 
W księgarniach "tania książka" można kupić książki 30-70 % taniej. W księgarniach Internetowych jest taniej niż w stacjonarnych. Jak porównam ceny w np. www.oczytani.pl a stacjonarnych w moim mieście to różnica wynosi 15-20%.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-02, 01:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Nic nowego nie odkryłaś... Sama nie wiem jak to dokładnie działa, ale porównując ceny z księgarń u mnie w mieście z cenami w księgarniach internetowych dochodzę niejednokrotnie do wniosku, że warto nawet za przesyłkę zapłacić! Aktualnie jestem zafascynowana księgarnią selkar.pl , podręczniki dla bratanicy zamówiłam właśnie tam. Cały komplet, dzięki czemu przesyłka była za friko. To lubię :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-11, 13:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Ja też:) Bardzo często robię tam zakupy lub na goneta.net. Wydaje mi się,że ceny książek sa absolutnie chore- kogo na nie stać? A potem utyskuje się,że w Polsce upada rynek czytelnicze, ze nikt nie czyta i takie tam. Ewidentny brak konsekwencji...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2010-09-03, 14:48 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Czasem korzystam, ale tylko jeśli szukam jakiejś książki unikalnej, która w takiej taniej książce albo antykwariacie może się znaleźć. Najczęściej kupuje jednak przez katalog wysyłkowy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2010-10-14, 14:38 
Ja już od dawna korzystam ze sklepów z tanimi książkami. Po co mam wydawać dwa razy tyle za książkę skoro tam mogę kupić taniej. Książki są tak drogie, że czasem mimo iż mam wielka ochotę ja kupić to zwyczajnie nie mam pieniędzy. Tak być nie powinno. Można tez czasem kupić ciekawe i tańsze książki na dworcach kolejowych w większych miastach :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2010-11-02, 22:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-02, 21:47
Posty:14
Lokalizacja: śląsk
A ja od kilku lat przerzuciłam się na Matras, mają bardzo duży wybór książek (niestety nie wszystkie, które mnie interesują:( ) ale nie mam porównania czy są najtańszym wydawnictwem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2010-12-03, 16:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-11-09, 17:54
Posty:21
No pewnie, że korzystam:). Jestem z Krakowa i tam jest trochę takich księgarni, a książka jak książka - ważne, żeby była w naszym guście i w dobrym stanie (dla niektórych nawet zły stan nie jest problemem;)). Ostatnio kupiłam w takiej książkę "Kinematograf kontrolowany", która kosztowała mnie tylko 3 zł:P. Jak bym była autorką to bym się obraziła;).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2011-06-15, 16:11 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-15, 16:09
Posty:1
Trafiam na tę wiadomość na którymś już forum, więc wygląda mi to typowo na reklamę.
Szczególnie, że znam księgarnie dużo tańsze typu 3telnia.

Tak czy siak zachęcam wszystkich do kupowania w Taniej Książce bo sam jestem tego typu księgarniami zachwycona wręcz!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2011-06-16, 12:07 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-05-30, 13:49
Posty:77
Ja kupuję książki głównie przez net...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystacie z ksiągarń TANIA KSIĄŻKA ?
PostNapisane: 2011-10-17, 10:08 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
maniaksiazek napisał(a):
Tak czy siak zachęcam wszystkich do kupowania w Taniej Książce bo sam jestem tego typu księgarniami zachwycona wręcz!!!


U mnie w mieście jest księgarnia z tanią książką i nie raz "upolowałam" tam ciekawą i naprawdę tanią okazję. Warto zaglądać tam regularnie, dla dzieci też można dostać coś taniego do poczytania. A wiadomo, że książki dla dzieci nie są tanie.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO