dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

kupowanie w sieci
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-30, 16:32 
Lubię szperać po sieci także w poszukiwaniu książek. Jakie są wasze ulubione ksiegarnie internetowe? Miernikiem są dla mnie wybór, oferta nowości, dobre sklasyfikowanie no i ceny


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 17:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Ja to zazwyczaj w www.merlin.pl. Jeżeli natomiast nie chcesz płacić za koszty wysyłki to na www.empik.com. Zamawiasz dostawę do najbliższego salonu empik i nie płacisz za przesyłkę ;)

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-31, 20:28 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-21, 09:17
Posty:3
Zamówiłam wczoraj w Świecie ksiazki W księżycową jasną noc William Whartona. Mam juz Ptaśka, bardzo cenie tego autora, szkoda, ze zmarł, ale i w słusznym wieku 82 lat. A wracajac do wątku(o Whartonie założę nowy) spodobała mi się strona ŚK i na pewno będę u nich częściej zamawiać przez net, bo preferuję ten sposób zakupów. mam to szczęśce, że w pobliżu mam ich ksiegarnię, także koszty przesyłki odpadają, ale nawet jak są to ich oferta cenowa jest zadowalająca

_________________
Może się zdarzyć, że pirat działa w słusznej sprawie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-03, 16:36 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
Książek nie kupuję w księgarniach, tylko przez internet bo muszę się zastanowić, porównać ceny i poczytać o danej książce. Nie mam ulubionej księgarni internetowej. Zamawiam w empiku w świecie książki i w merlinie - to 3 miejsca, które najczęściej odwiedzam. Kiedyś zamawiałam w klubie książki księgarni krajowej, ale jak nie zamawiało się regularnie, to cię wywalali. Nie wiem jak jest teraz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-13, 20:08 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Ja najbardziej lubię buszować na wyprzedażach, na kiermaszach taniej książki. Jeśli internet to sprawdzam okazje na allegro, potem porównuję cenę u wydawcy. Merlin tak, ma fajne promocje na święta, jest jakby to ująć dość prestiżowy. Niestety w okresie przedświątecznym wysiadają. Empik - kojarzy mi się bardziej z hurtownią, wepchną Ci najchętniej wszystko "pseudospecjaliści"- takie mam odczucia do tej sieciówki. Świat Książki - niedawno skorzystałam. Zmienili się na lepsze. ;) Poza tym nie przywiązuję się do jednej księgarni - bo i po co. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-13, 21:08 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
Świat książki zmienił się na lepsze, bo teraz mają normalny sklep internetowy i księgarnie, gdzie nie trzeba być żadnym klubowiczem. Nie wiem dlaczego ale często spotykam się z opinią, że świat książki to klub gdzie trzeba zamawiać książki których się nie chce. A to przecież nieprawda.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-17, 00:09 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Jeśli chodzi o ŚK to mi się kojarzy ze sklepem internetowym i z wydawnictwem. Fakt, nie mają może takiego asortymentu jak "hurtowy" Empik, ale za to wydają mi się bardziej ekspercką firmą godną zaufania. A może po prostu przyzwyczaiłem się do zakupów tam ?!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-17, 00:39 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-25, 06:34
Posty:11
Lokalizacja: Warszawa
Świat Książki jest właśnie taką solidną, zaufaną księgarnią. Lubię tam zamawiać, zwłaszcza Pilcha :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-19, 00:41 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-09-03, 17:00
Posty:72
Wracając jeszcze do ich strony internetowej, to chyba jest najbardziej czytelna i uporządkowana ze wszystkich księgarni internetowych, z którymi miałam styczność.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-20, 00:13 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
mała mi napisał(a):
Wracając jeszcze do ich strony internetowej, to chyba jest najbardziej czytelna i uporządkowana ze wszystkich księgarni internetowych, z którymi miałam styczność.


Popieram. W końcu jak klikam zakładkę "Biznes" to nie pojawia mi się poradnik kucharza. Przykład dość drastyczny, ale zdażały się podobne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO