dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ostatnia noc w Twisted River
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-06-04, 16:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-06-04, 16:32
Posty:21
Nie znalazłam żadnego wątku dotyczącego tej powieści jak i samego autora Johna Irvinga. Książka świeża na naszym rynku. Jest od około 2 tygodni, ale zbiera dużo pochlebnych opinii. Sama przeczytałam i jestem mile zaskoczona. Książka dosłownie pochłonęła mój czas :) Czy ktoś z forumowiczów miał okazję spotkać się z nią lub z innymi pozycjami Johna Irvinga?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ostatnia noc w Twisted River
PostNapisane: 2010-06-08, 08:17 
Jak spodobała Ci się "Ostatnia noc w Twisted River" to polecam również inne pozycje Irving'a. Warte przeczytania są: "Świat według Garpa", "Hotel New Hampshire" i "Jednoroczna wdowa". Pozostałe też przeczytaj, bo może Tobie spodoba się akurat inna jego powieść :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ostatnia noc w Twisted River
PostNapisane: 2010-06-30, 16:05 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Generalnie warto zapoznać się z całą twórczością Johna Irvinga, bo to naprawdę bardzo ciekawy pisarz. Do moich ulubionych książek na pewno należy "Regulamin tłoczni win", czytałam ją wiele razy i zawsze odkrywałam w niej coś nowego. To prawdziwy fenomen

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ostatnia noc w Twisted River
PostNapisane: 2010-09-12, 17:33 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
kajas napisał(a):
Generalnie warto zapoznać się z całą twórczością Johna Irvinga, bo to naprawdę bardzo ciekawy pisarz. Do moich ulubionych książek na pewno należy "Regulamin tłoczni win", czytałam ją wiele razy i zawsze odkrywałam w niej coś nowego. To prawdziwy fenomen


Zgadzam sie w 100 %, Irving to fenomenalny pisarz. Zaczęłam od Świata według Garpa, a potem juz nie mogłam czytać niczego innego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO