dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

ORBITREK
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-22, 22:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Drodzy Panowie, zwracam się do Was jak do ekspertów z pytaniem...
Mianowicie, chodzi mi o sprzęt o tajemniczej nazwie orbitrek. Wygląda fajnie, zupełnie niegroźnie, rzekłabym nawet, że zachęcająco do zabawy ;)
Niemniej jednak, po spojrzeniu na ofertę jednego ze sklepów sportowych (http://www.hellhound.pl/trenazery-elipt ... f3ecfe22d2) mózg stanął mi w poprzek i kompletnie nie wiem, na co powinnam zwrócić uwagę przy ewentualnym kupnie takiego cudeńka. Czy powinnam się sugerować ceną?
Pomóżcie proszę zagubionej istocie ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-23, 11:19 
uważaj na stawy - używaj orbitreka z magnetycznym przełożeniem


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-30, 23:16 
Hej, przejrzałam oferte na hellhound.pl i... zamówiłam orbitrek! To dla mnie spory w krok w inwestowaniu w siebie, ale jestem pewna, że się opłaci :) Orbitrek łączy w sobie stepper, bieżnie i rower stacjonarny, więc praktycznie nie muszę wychodzić z domu, by pięknie wykształcić sylwetke ;) Na początku nie byłam pewna co i jak, ale obsługa portalu zapewniła fachową poradę i rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Polecam i pozdrawiam!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-01, 16:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-17, 13:49
Posty:21
Do domu fajne rozwiązanie, ale ja wolę biegać. Nawet w zimie ;) Natomiast dziewczynie poleciłbym coś podobnego do domu. Takie urządzenie nie obciąża tak bardzo stawów jak bieganie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-02-03, 16:11 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
W sumie fajny ten orbitek, mój znajomy zamówił go na hellhound i czasami u niego ćwiczę. Jestem jednak pewna,że nie mogłabym się zmotywować żeby ćwiczyć na nim codziennie. Wolę bieganie na świeżym powietrzu( powiedźmy,że świeżym:)) , rower lub rolki. Dla kogoś kto mam motywację i kawałek wolnej przestrzeni w mieszkaniu to dobra opcja

_________________
kajas


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 14:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-09-12, 18:46
Posty:56
Lokalizacja: Cracov
Ja szybciej skusiłbym się na bieżnię - np. coś takiego http://www.fitness.extremesport.pl/index.php?cPath=1 stosunkowo tania i do treningu w domu powinna w zupełności wystarczyć. Jeśli nie mamy odpowiedniego terenu do biegania albo przeszkadzają nam warunki atmosferyczne, to taka bieżnia jest świetnym rozwiązaniem.

_________________
nie ma to jak dobry śledzik:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ORBITREK
PostNapisane: 2012-01-17, 17:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Orbitrek to mój ulubiony sprzet kardio, ćwicząc używa się wszystkich mięśni, tak jak przy nartach biegowych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ORBITREK
PostNapisane: 2012-01-19, 11:26 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-01-11, 11:20
Posty:89
Z takich wszystko mięśniowych kombajnów to polecałbym platformę wibracyjną. W tym przypadku jednak też trzeba uważać na stawy. Dobra jest wykorzystująca falę akustyczną, gdzie platforma chodzi jak głośnik (góra-dół), wówczas jest to bezpieczniejsze dużo. Jednak zakup do domu jest bardzo kosztowny, trzeba dać za nią grubo powyżej 10.000zł - to typowy sprzęt do salonów odnowy biologicznej i siłowni.

_________________
PWSZ Nysa Forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ORBITREK
PostNapisane: 2012-05-08, 11:58 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-09-22, 18:53
Posty:187
Ja zamówiłam Orbitreka na na stronie http://www.tvprodukt.pl/Orbitrek-mechan ... em(3,3,161).aspx i jestem bardzo zadowolona. Sprzęt porządny, ale jak z kondycją ciężko jak w moim przypadku, to początki są trudne...po 3 miesiącach ćwiczeń widzę poprawę zwłaszcza mięśni rąk i ud.

_________________
sklep godny polecenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ORBITREK
PostNapisane: 2012-09-03, 07:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-08-31, 23:51
Posty:6
Orbitrek i inne ćwiczenia są dobre na zimę i późną jesień, gdy strach wyjść z domu. latem czy wiosną lepiej pobiegać, a podobne efekty przyniesie dynamiczny nordic walking. Wolę przebywać na świeżym powietrzu, gdzieś w lesie, niż się męczyć w klimatyzowanym, ale mimo wszystko nieprzyjemnym pomieszczeniu gdzieś na fitnesie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO