dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki wybrać laptop ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-03-03, 10:05 
Planuje zakup nowego laptopa, przyznam ze kompletnie się na tym nie znam i zanim wybiore sie do sklepu i będę sluchał porad sprzedawcy :D wolałbym poczytać troche w sieci i ogarnąć temat. Z jakich firm macie laptopy ? Jaki sprawdza się najbardziej ? Wiem, ze liczy sie procesor, karta graficzna, ale co jeszcze ? Nie chce wydać kupy kasy na coś co szybko sie zepsuje :compcrush: :compcrush:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-03-03, 10:10 
ja mam samsunga i jest super :crush: :crush:


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-03-03, 10:15 
osobiście mam asusa i kupiłem go u siebie w stacjonarnym sklepie, ale w sumie teraz żałuje bo mój znajomy chciał miec lenovo i zgłosił projekt na Dziobacz.pl to jest taki portal crowdshoppingowy, czyli zgłaszasz projekt - czekasz na dostawce, a pozniej im wiecej osób chce kupić tą rzecz, tym jej cena spada i naprawdę kupił tego laptopa z dużą zniżką , takze teraz jak bede kupowac jakiś sprzęt, to bede zgłaszać go tam :run: :run: fajnie ze w końcu mamy coś takiego w Polsce


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-03-13, 22:32 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
leptop to sprzęt idealny w pracy zawodowej, gdy całą swoją "bibliotekę" w każdej chwili można zaprezentować partnerom. Mobilność to najważniejsze. Jedną z wad leptopa jest upakowanie techniki co czyni go podatnym na problemy. Młodzi traktują urządzenie tak jak "furę" , powód do dumy.

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-07-21, 20:43 
ja mam laptopa samsunga i jestem zadowolony. Przez dziobacz.pl ogólnie można taniej kupić, wystarczy zgłosić model i poczekać aż się znajdzie więcej chętnych, to jest taki portal crowdshoppingowy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-07-22, 10:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-09-19, 12:04
Posty:5
Wybór uzależniłbym od celu. Mam firmowego laptopa biurowego, nie zagram na nim w najnowsze gry, ale bez problemu udźwignie net, przeglądarkę, worda czy przeglądanie zdjęć - także do takich zadań polecam dell latitude :).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-08-04, 19:58 
mnie się wydaje, że w kwestii wyboru najlepiej poradzić się w zaufanym serwisie, ja korzystam akurat z http://redicreo.pl/ i jak wymieniałam sprzęt to do nich się tez odezwałam żeby powiedzieli co dobrego można znaleźć na moją kieszeń, fajnie mi sprzęt dobrali, wgrali wszystko co trzeba więc przyszłam do domu i laptop był gotowy do użytku


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-10-15, 21:56 
ja polecam laptopy marki Samsung jakoś mają taki fajny przyjazny wygląd, wnętrze też ok, zależy też czego się oczekuje od lapka. Zajrzyj na avans.pl tam mają fajne laptopy i ceny przyzwoite.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-11-14, 22:16 
Ja kierowałam się przy wyborze laptopa opiniami w internecie i rankingiem. wiadomo, nie chciałam niczego bardzo drogiego, ani najlepszego, bo laptop był mi potrzebny do codziennego użytku. trafiłam też na fachowców z Redicreo, którzy mi pomogli w wyborze sprzętu i wgrali wszystkie programy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki wybrać laptop ?
PostNapisane: 2016-11-23, 08:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-10-13, 19:49
Posty:72
Mam asusa i acera, ten pierwszy jest ok, acer mimo że nowszy już się psuje, słabo działa tuchpad


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO