dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-07-22, 17:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Mam poważny dylemat - na co powinienem się zdecydować - kominki elektryczne czy biokominki? Ktoś ma doświadczenie w tym temacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2013-07-26, 21:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-07-26, 21:14
Posty:2
nie wiem na jakiej zasadzie może działać kominek elektryczny? jeśli porównać to do grill to będzie to odpowiednik elektrycznego grilla? czy taki kominek daje jakieś efekty wizualne? chyba wolałbym biokominek jeśli tylko dobrze spala śmieci. Z drugiej strony to jakby porównywać wesołe miasteczko do placu zabaw

_________________
Coloradical!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2013-12-05, 12:00 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-10-28, 11:02
Posty:15
Powiedzmy sobie szczerze - kominki elektryczne są po prostu tandetne, a biokominki są klasą samą w sobie, nie ma porównania


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2014-02-17, 14:01 
Moim zdaniem o wiele lepiej sprawdzi się kominek elektryczny. Sama posiadam taki w swoim domu i jestem zadowolona. Wygląda świetnie, bardzo fajnie można się przy nim zrelaksować siedząc wieczorem prze kominkiem i pijąc herbatkę ;)
Ja zakładałam kominek u tego dystrybutora: wwwclassicflame.pl - oni na wyłączność w Polsce sprzedają kominki z technologią ledową, dzięki której płomień jest tak realistyczny, że dopiero przy bliższym przyjrzeniu się można odgadnąć, że nie jest prawdziwy ;)
Poza tym warto wiedzieć, że taki kominek jest o wiele czystszy ...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2015-04-09, 10:17 
Witam
Moim wyborem jest kominek elektryczny jest to dobry wybór do salonu jest przytulny i pełen domowego ciepła, zachęcająca do odpoczynku i relaksu. Jeżeli mieszkamy w bloku i nie możemy sobie pozwolić na zwykły kominek, idealne rozwiązanie stanowi kominek elektryczny który można zainstalować w każdym mieszkaniu. Ja kopiłam go w sklepie intranetowym http://www.dobregrzejniki.pl/kominki-elektryczne/531-sp-16-kominek-do-montazu-sciennego-dimplex-2kw.html. Można tam znaleźć dużo innych kominków .


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2015-05-30, 21:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-02, 21:29
Posty:8
Jestem zwolenniczką kominków z płaszczem wodnym. Póki co nie mogę sobie na niego pozwolić, ale czytałam o ofercie tej firmy http://www.piecbud.net.pl/ i wydaje mi się bardzo ok. Przeznaczone do pracy w instalacjach wodnych centralnego ogrzewania z grawitacyjnym lub wymuszonym obiegiem wody, systemu otwartego. Opis i zdjęcia robią wrażenie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2015-09-21, 12:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Zdecydowanie biokominek :) Mam i jest świetny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2015-10-29, 11:34 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Czy to ma coś wspólnego z nowymi przepisaniu o odpowiednim doborze materiałów do opału czy zastanawiacie się przez pryzmat ceny, funkcjonalności czy czego? Bo przerzucacie się ofertami i linkami ale mnie one akurat nic nie mówią.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2017-09-18, 04:40 
podbijam temat - ktoś coś doradzi w tej kwestii, co wybrać? biokominek czy kominek elektryczny? skłaniam się ku temu drugiemu, bo nie do końca mam jak wybudować komin... widziałem fajne opcje w bm partner, mają kominki wszelkiego rodzaju w fajnych cenach i trochę sobie kalkuluję teraz, co się bardziej opłaci


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Co lepsze kominek elektryczny czy biokominek?
PostNapisane: 2017-10-02, 07:07 
wiktor12 napisał(a):
podbijam temat - ktoś coś doradzi w tej kwestii, co wybrać? biokominek czy kominek elektryczny? skłaniam się ku temu drugiemu, bo nie do końca mam jak wybudować komin... widziałem fajne opcje w bm partner, mają kominki wszelkiego rodzaju w fajnych cenach i trochę sobie kalkuluję teraz, co się bardziej opłaci


to się tam dopytaj tym salonie, na pewno Ci doradzą, jak się ktoś zajmuje fachowo sprzedazą i montażem takich rzeczy to wiedzą, co się będzie bardziej opłacało :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO