dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

kino domowe, jakie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-03-23, 12:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Panowie pomocy. Chcę sobie kupić kino domowe, ale jak pewnie się domyślacie średnio się na tym znam zatem może podrzucicie jakieś konkretne modele, albo linki do odpowiednich sprzętów. Cena jaką chcę przeznaczyć to nie więcej niż 2000 zł (to już jest naprawdę takie maksimum) chociaż przyznam, że miło byłoby kupić coś taniej. Zajrzałam tutaj i widzę, że zmieszczę się w cenie, i że rozpiętość cenowa jest spora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-24, 12:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-03-24, 12:07
Posty:10
Wiesz co, mój chłopak uważa że jedyni producenci co się naprawdę liczą i których sprzęt warto kupić, to Pioneer i Sharp. One są trochę droższe, ale będziesz miała zupełnie inną jakość dźwięku i głośniki ci nie będą pierdziały. Dopłać sobie i za 2011 możesz kupić tego pioneera: http://www.1komp.pl/produkt-14-245-1054 ... cs_590.htm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-25, 10:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Nie chcę dopłacać ani grosza dlatego, że na to kino domowe mam przeznaczone nie więcej jak 2000zł. To i tak jest górna granica i myślę, że w niższej cenie kupię coś równie dobrego. Nie potrzebuję robić sobie kina w domu czy dyskoteki gdzie będę musiała mieć dźwięk głośno itp. Kino to ma mi służyć do słuchania muzyki w rozsądnej głośności i oglądania filmów więc nie wiem czy potrzebuję coś aż tak wspaniałego, chociaż nie ukrywam, że jest ładny ten sprzęt który pokazujesz. A myślisz, że takie: http://www.1komp.pl/produkt-14-245-1053 ... 70ep_k.htm by mi nie wystarczyło? Mam tv panasonica więc fajnie by wyglądało z jednej marki wszystko, chociaż nie ma to większego znaczenia dla mnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kino domowe, jakie?
PostNapisane: 2013-02-02, 19:10 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-10-29, 12:03
Posty:134
Lokalizacja: Bywam w fajnych miejscach
Ja tam swoje kino domowe zbierałam częściami że tak powiem - inny telewizor LED, inna obudowa, video i odtwarzacze z innych firm - w zasadzie mam taki miks, ale mega wypasiony.
Powiem nieskromnie, że to sprzęt z najwyższej półki, ale dostany raczej w okazyjnej cenie:D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: kino domowe, jakie?
PostNapisane: 2019-03-30, 21:32 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
Do kina domowego warto również dokupić dobrej jakości zestaw głośników, dlatego ze swojej strony polecam sprawdzić również propozycje od producenta STX, który przygotował różne modele oraz wersje które pozwolą Ci nawet duże pomieszczenie odpowiednio nagłośnić, więc również imprezy przy dobrej muzyce z odpowiednią czystością dźwięku oraz basem będą w stanie szybko rozkręcić


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO