dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Drzwi do domu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-03-19, 13:34 
Cześć. Szukam dobrych drzwi zewnętrznych do domu. Coś możecie polecić w Krakowie? Chodzi mi zarówno o samego producenta drzwi jak i firmę, która mi takie drzwi porządnie i szybko zamontuje bez fuszerki? Będę wdzięczny za jakieś podpowiedzi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-03-21, 14:41 
Raczej nie przepłacisz jeśli chodzi o drzwi wejściowe na stronie safedoor.pl. Najbardziej bym ich polecal ludziom z Krakowa bo tutaj robią jeszcze montaż drzwi. Instalatorów mają po szkoleniach, z autoryzacją, także nie są to jacyś goście którzy jednego dnia kładą regipsy a drugiego drzwi montują, tylko specjalizuja się konkretnie w drzwiach, od konkretnego producenta.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-04-04, 10:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 22:02
Posty:28
a może drzwi drewniane ? Też na początku się wahałam czy będą okej ale mam je od kilku miesięcy i polecam! Zerknij sobie na ofertę producenta Kris Drzwi. Realizują projkety pod indywidualne zamówienie klienta i nawet te na nietypowy wymiar. Dobre ceny, sprawna realizacja i wysyłka ( transport organizuje producent). Jak dla mnie super!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-04-04, 18:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-12, 12:18
Posty:22
Ja właśnie miałam wymieniane i postawiłam na producenta Veyna. Serdecznie polecam maja sporo do zaoferowania w ofercie od zwykłych drzwi do ekskluzywnych i luksusowych a i dobrą rada wspomogą. Można na nich liczyć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-05-05, 22:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-02-04, 17:59
Posty:14
Zerknij na ofertę https://vitopolska.com/. Polecam ich usługi, są na wysokim poziomie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-06-11, 08:47 
robikk napisał(a):
Raczej nie przepłacisz jeśli chodzi o drzwi wejściowe na stronie safedoor.pl. Najbardziej bym ich polecal ludziom z Krakowa bo tutaj robią jeszcze montaż drzwi. Instalatorów mają po szkoleniach, z autoryzacją, także nie są to jacyś goście którzy jednego dnia kładą regipsy a drugiego drzwi montują, tylko specjalizuja się konkretnie w drzwiach, od konkretnego producenta.

Też polecam Safedoor


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-06-13, 20:57 
Moi teściowie wymieniali w tym roku.. Wybrali się do lokalnego salonu Sampre w Bydgoszczy gdzie wybrali drzwi aluminiowe Aluhaus. Firma znakomicie poradziła sobie z realizacja zamówienia, dostawa oraz montażem, a wszystko to w terminie. Drzwi dobrze się prezentują, są solidne i mają dobry współczynnik przenikania ciepła.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Drzwi do domu
PostNapisane: 2019-06-23, 21:11 
Ja polecam produkty i drzwi firmy www.vitopolska.com


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO