dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Nieszczelne okna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-11-25, 06:37 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
ostatnio wynajelismy mieszkanko, które ma cudownie duze (i niestety nieszczelne) okno. Czy znacie jakies sposoby na uszczelnienie, oprócz tradycyjnej tasmy która sie przylepia? myslicie ze zasłony dużo dadzą ? moze cos naklejac mozna na szyby tez?(pojedyncza szyba okien!) z góry dziekuje za rady

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-11-25, 13:00 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
Sama mam taki problem - szpara pod oknem w jednym pokoju. Nie chcę jej uszczelniać pianką czy jakimś silikonem i zastanawiam się nad antyprzeciagami - podłużne wałki, które przeważnie wyglądają jak maskotki, często sa też związane ze świętami ;) Widziałam takie tylko w katalogach wysyłkowych, na All nie mogę znaleźć :( Moze ktoś wie, gdzie mogę takie kupić?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-11-27, 18:17 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-20, 01:02
Posty:19
dziewczyny, żeby nie było jak u mnie - źle zamontowane okna, jedyny ratunek - ocieplenie wnętrza domu :/
Jak już zasłony to nie takie dekoracyjne, ale z naprawdę grubego materiału, u mnie się nie sprawdziło :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-11-30, 10:14 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
Edzia, spróbuj w internecie, ja kupilam takiego jamnika, jednakże nie wiem czy to bedzie wystarczająco na okno? raczej pod drzwiami się stawiało.... Jak ocieplenie wnętrza domu to wtedy nasze rachunki będą o wiele większe, bo ciepło będzie się uwalniac,
z silikonem to później okna nie otworzymy:)

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-11-30, 10:19 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
sprawdziłam na allegro, jak wpiszesz 'przeciąg' to coś na pewno się pojawi

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-12-02, 17:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-11-18, 13:34
Posty:54
To muszę chyba jeszcze raz poszukać, bo ostatnio nie mogłam znaleźć :(


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-12-05, 16:48 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-11, 17:05
Posty:73
Lokalizacja: Warszawa
Przy większych mrozach maskotka Was nie uratuje, ja jak jeszcze wynajmowałam kawalerkę obudziłam się kiedyś ze śniegiem na łóżku po burzy śnieżnej w nocy. Wcisnął się przez szparę. Załatwiłam okno silikonem :p


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-12-06, 09:07 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
Makbetka, jeśli silikonem uszczelniłaś okna, to nie możesz ich teraz otworzyc?

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-12-20, 18:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-20, 18:53
Posty:3
Moi drodzy jeśli myślicie o zapisaniu się na kurs z rozwoju osobistego polecam wam szczególnie kurs Legalny Doping w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego www.wyzszaszkolauwodzenia.pl. Dzięki pomocy specjalistów z kursu wiem, co powinienem robić, aby osiągnąć swój cel. Potrzebowałem nowej dawki motywacji, którą sam sobie mógłbym zapewnić i dzięki temu szkoleniu wiem, jak to osiągnąć :) sytuacje stresowe dla mnie nie istnieją, ponieważ doskonale potrafię panować nad swoimi emocjami, a to wszystko dzięki jednemu szkoleniu :) naprawdę warto skorzystać i zadbać o swój rozwój


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Nieszczelne okna
PostNapisane: 2011-12-21, 13:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
justy123 napisał(a):
ostatnio wynajelismy mieszkanko, które ma cudownie duze (i niestety nieszczelne) okno. Czy znacie jakies sposoby na uszczelnienie, oprócz tradycyjnej tasmy która sie przylepia? myslicie ze zasłony dużo dadzą ? moze cos naklejac mozna na szyby tez?(pojedyncza szyba okien!) z góry dziekuje za rady



Zasłona jeśli gruba coś tam zawsze da,ale może jeszcze jeśli to stare okna,połóż na cały parapet pod samą szybę dużo waty,a na niej możesz ułożyć kilka bombek świątecznych.A swoją drogą taśmą przylepną możesz obłożyć ranty okien. Zdrowych Świąt,oraz Szczęśliwszego 2012 Roku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO