dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobry dentysta Toruń
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-30, 11:57 
Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry dentysta Toruń
PostNapisane: 2018-12-04, 12:20 
Mam bardzo pozytywne doświadczenia z obsługą w KSE (Klinika Stomatologii Estetycznej). Można ich znaleźć na ul. Ugory w Toruniu, tam gdzie ta galeria. Dokładny adres masz na kse.dental. Duży parking przy budynku, bardzo korzystne ceny (ostatnio chyba coś obniżali), są takie same jak w innych gabinetach a obsługa, podejście i metody jakie stosują to jest światowy poziom.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry dentysta Toruń
PostNapisane: 2019-02-04, 09:55 
Rowniez polecam tą klinikę. W końcu lekarz z podejściem przy którym się tak nie stresowałem jak zawsze i też trzeba przyznać że pan doktor miał wyjątkowo pewną rękę


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobry dentysta Toruń
PostNapisane: 2019-07-31, 13:37 
kuboon napisał(a):
Rowniez polecam tą klinikę. W końcu lekarz z podejściem przy którym się tak nie stresowałem jak zawsze i też trzeba przyznać że pan doktor miał wyjątkowo pewną rękę

Również polecam świetna klinika


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO