dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ogród
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-10-30, 19:25 
Mojej żonie zamarzył się piękny ogród. A ja muszę znaleźć odpowiednią firmę, która pomoże mi taki zaprojektować. Wiele dobrego słyszałem na temat firmy ogrodexpert.pl/ czy może ją znacie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Ogród
PostNapisane: 2018-09-16, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2018-08-23, 12:38
Posty:1
http://polskiogrod.pl/ to firma, którą mogę polecić z czystym sercem. Dzięki nim ogród wygląda dokładnie tak, jak chciałam, a latem nie musiałam martwić się, że rośliny wyschną, czy umrą dzięki ich ofercie pielęgnacji ogrodu! Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród
PostNapisane: 2018-11-18, 14:58 
Adept
Offline

Dołączył(a):2016-05-22, 10:49
Posty:38
Skoro żona ma marzenia o pieknym ogrodzie to nie lepiej by sama go sobie zaprojektowala? Jest tyle mozliwosci, tyle pomyslow na internecie ktore mozna zgapic :D Sama tak zrobilam gdy projektowalismy nasz a przyznam szczerze ze nie mialam o tym wczesniej zielonego pojecia. Stwierdzilam jednak ze kase wole zainwestowac w rosliny i meble niz w projektanta ktory zrobi nie tak jak bym chciala. Takim sposobem mam idealny dla mnie ogrod, do tego meble zbudowane z palet przez meza i maly sadzik na podstawowe warzywa. Balam sie troche czy te meble paletowe przetrwaja zmiane pogody ale maz mnie uspokoil bo zabezpieczyl je impregnatem do drewna luxdecor. Na chwile obecna meble maja 3 lata i sa w super stanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród
PostNapisane: 2019-04-04, 15:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-01-30, 22:51
Posty:24
Jeśli to ma być ogród marzeń to lepiej żeby jego zaprojektowaniem zajęli sie fachowcy. Profesjonalnie do temat podchodzi firma Gardenon z Suwałk. Projektuje i wykonuje nowoczesne ogrody (prawie bezobsługowe) przy czym zawsze liczy się zdanie i wizja klienta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród
PostNapisane: 2019-04-17, 11:38 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Rewelacyjne meble do ogrodu znajdziesz w https://www.edinos.pl/kazimierza-wielka Solidne. Idealnie dopasowane.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród
PostNapisane: 2019-07-09, 13:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Ja akurat swój ogród zaprojektowałam sama, i sama też dbam o jego utrzymanie;) Niedawno zainwestowałam w myjkę ciśnieniową kruzera- z takim sprzętu dużo łatwiej doczyścić kostkę czy patio. Jest szybciej i skuteczniej;D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Ogród
PostNapisane: 2019-09-15, 21:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
My też mamy taką myjkę i też z kruzera. Cena przystępna a sprzęt na prawdę się przydaje, zwłaszcza, że czyści bardzo dokładnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO