dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Deweloper
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-04-01, 10:38 
Cześć. Potrzebuję jakiś informacji o deweloperach w Trójmieście. Kogo polecacie, kto rzeczywiście buduje ciekawe obiekty w przemyślanych lokalizacjach z wygodną do życia infrastrukturą? U kogo też sam proces sprzedaży jest zrealizowany profesjonalnie, mieszkania oddawane są terminowo itp.? I na jakie rzeczy w ogóle warto zwrócić uwagę szukając dewelopera? Ktoś coś?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Deweloper
PostNapisane: 2019-04-02, 10:53 
No cześć. Ja ze swojej strony będę polecała Semeko – semeko.pl. Deweloper godny zaufania, ani przez moment nie kręcili, nie lali wody, konkretna rzetelna obsługa, od pierwszej rozmowy dało się odczuć że jestem w dobrych rękach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Deweloper
PostNapisane: 2020-08-12, 17:11 
Mieszkańcy Ożarowa Mazowieckiego, szukam swojego miejsca na świecie. Znalazłam sporo dobrych opinii o home premium, ile wam zajmuje dojazd do Warszawy?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Deweloper
PostNapisane: 2020-10-27, 13:12 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2020-03-18, 18:54
Posty:63
Decydując się na kupno domu czy mieszkania od dewelopera warto mieć na uwadze również kupno miejsca parkingowego lub miejsca w garażu (https://www.budynki-diagnostyka.pl/malowanie-oznakowania-poziomego-w-garazu/), bo później w 99% przypadków okazuje się, że miejsc do parkowania pod blokiem jest 2-3x za mało niż mieszkańców albo miejsca te są fatalnie oznakowanie. Nie wyobrażam sobie parkować 1km od mieszkania.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Deweloper
PostNapisane: 2021-01-26, 15:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-12, 19:56
Posty:47
My chcemy kupić coś bliżej Warszawy, dojazdy zajmują sporo czasu, tym bardziej, że mąż zmienia pracę i bedzie musiał sie w stolicy pojawiać regularnie. Podoba mi sie inwestycja Home Premium z Ożarowa Mazowieckiego, ruszyła sprzedaż mieszkań na Korfantego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO