dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

jakie okulary
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-09-26, 10:31 
Chciałem wymienić swoje oprawki na nowe, jestem już po badaniu, mam konkretne szkła do zrobienia i tak się zastanawiam, gdzie w Krakowie można się wybrać do jakiegoś sensownego optyka, gdzie będzie można trafić ładne oprawki w dobrej cenie a jednocześnie mieć pewność, że szkła też będą profesjonalnie wykonane. Jeśli macie swoje sprawdzone miejsca to dajcie namiary.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie okulary
PostNapisane: 2019-09-27, 10:15 
Jak dobrze poszukasz to pewnie w Krakowie jakieś sensowne miejsce z okularami uda się znaleźć. Z tego co ja pamiętam to sporo ciekawych propozycji mają w https://optykprimus.business.site/. Dobry optyk i pomocni pracownicy, którzy na pewno zasugerują jakie ewentualnie okulary będą dla Ciebie odpowiednie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie okulary
PostNapisane: 2020-07-20, 12:43 
Zaskoczyło mnie to, że okulary masz projektowane indywidualnie w http://www.oko-design.com/ z pełnym dopasowaniem do wady. Nic mi w progresywnych dosłownie nie przeszkadza. Czuję się tak, jakbym miała okulary od dawien dawna. Przyjemne złudzenie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: jakie okulary
PostNapisane: 2021-03-25, 10:26 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-22, 15:38
Posty:429
To w salonie optycznym Koczorowski na Długiej w Krakowie macie szkła do komputera Szajna Led Control, z filtrem światła niebieskiego – cena 249 zł
Chyna nigdzie nie znajdziecie tak dobrych szkieł w takiej cenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO