dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Karma dla psów - pytanie.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-08, 00:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Jestem na etapie kupna psa. Od razu mówię, że wciąż nie wiem, jaki to będzie psiak. Zaopatrzyłam się już w różne książki i poradniki, ale w dalszym ciągu nie orientuję się, w jaką karmę powinnam zainwestować... Na delazoo.pl jest bardzo duży wybór, ale naprawdę nie mam zielonego pojęcia co wybrać, na smak raczej brać tego suchego jedzenia nie będę :) Może coś doradzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-08, 09:23 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-04-17, 16:27
Posty:763
Lokalizacja: z domu
dla szczeniaka lepiej kupowac karmę dla szczeniaka:D, potem wiadomo normalna, ja kupowalem psu zawsze "Chapi" i piesek uwielbial te duze miesne kawalki, kup psu jakies male torebki, i za kazdym razem inna ,to zauwazysz reakcje, i wtedy mozna dedukowac co pies lubi, jak juz chcesz tak dogodzic psu, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
'-Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-12, 22:24 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
to będzie zależalo jakiej rasy [czyli wielkości] to będzie pies..czy mały, średni czy duży, wtedy będziesz mogła dobrać jemu karme, ale lepiej własnie nie kupować tych karm z supermaketów..mają najmniejszą wartość odżywczą; co do sklepów, to nie wiem za wiele o delazoo.pl, ja dla swojego kupuje na krakvet.pl bo tam jest taniej niż jakbym miała kupować gdzie indziej, także jak będziesz miała już psiaka to polecam ten sklep


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-17, 15:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
pięknie dziękuję za odpowiedzi :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-20, 23:31 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
Ja mojemu psu serwuje resztki obiadu, kiedyś karmiłam bernardyna karmą i zdechł...weterynarz stwierdzil iż serce wysiadło z powodu złej diety...Od tego czasu nie daje psu karmy...
Jak będziez wybierała tą karme , zwróć uwage na jej skład , ja natknęłam się ostatnio na saszetke :wołowina: , gdzie wołowiny było 2%...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-07-21, 22:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-06-24, 22:38
Posty:25
Ciekawa, to ciekawe co mówisz... ale same resztki z obiadu, to chyba trochę mało dla psiaka, w sensie, że jakiś suplement by mu się przydał. tak mi się wydaje. no nic, będę myśleć :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-10, 14:26 
Jeśli piesek jest zdrowy to wystarczy, że karma będzie dostosowana do jego wieku i rozmiarów. Chyba, że ma alergie to wtedy trzeba inwestować w karmy hipoalergiczne. Tak naprawdę to, jaką karmę będziesz kupować pieskowi zależy od tego ile masz kasy i czy zależy Ci na znanych markach. Ja dla swojego labradora kupuję hurtem paczki po 15kg na krakvet.pl bo wychodzi taniej i starcza na długo, więc nie muszę się martwić, że zapomnę kupić i psina będzie głodna. Pozdrawiam:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-20, 20:29 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-05-10, 17:28
Posty:566
Lokalizacja: Wrocław
Karme trzeba zawsze bardzo dobrze dobierac. Wprawdzie pieska juz nie mam ale zyl dlugo i umarl ze starosci a jadl glownie jedzenia firmy PURINA a disc czesto tez ROYAL CANIN i EUKANUBA - najczesciej to drugie :) Z tych samych firm jedzenia ma moj kotek perski, ktory ma juz 17 lat i nadal zyje :)

_________________
Nie pragnij być lepszym od innych, najpierw bądź samym sobą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-12-29, 00:34 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-11-13, 14:45
Posty:65
Zakup karmy powinnaś rozważać już po kupieniu psa, dlatego że najlepiej dobrać karmę do rasy i wieku pupila. Osobiście polecam Royal Canin - jedna z najlepszych karm dla psów, bogata w witaminy i składniki potrzebne zwierzakowi. Do każdej rasy jest jej inna odmiana. Jakbyś chciała kupić to zerknij na zoomania.pl, widziałam, że mają tam duży wybór karm tej marki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-04, 14:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:45
Posty:105
Royal canin to bardzo dobra karma, sama ja kupuje na krakvet.pl, bo wychodzi najtaniej. Zdecydowanie nie polecam ci kupowanie tych super tanich karm niewiadomej marki, które można znaleźć w marketach- to żywność najgorszego gatunku. A tak na marginesie- dobrze wiedzieć jakiego będzie się miało psa i dopiero wtedy myślec o odpowiedniej karmie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO