dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Pies w salonie piękności?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-05-24, 11:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-27, 10:00
Posty:34
Co myślicie o salonach piękności dla psów? Mam labradora, więc teoretycznie nie jest nam potrzebny fryzjer psi Wroclaw jednak jest ich pełny, a moi znajomi odwiedzają fryzjera, żeby zaokrąglić labkowy ogonek modną fryzurą ;) Yorki i różne biszonki, to stali klienci groomerów. Jak psy znoszą takie zabiegi? Trudno mi sobie wyobrazić cierpliwego czworonożnego klienta czekającego na podcięcie grzywki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pies w salonie piękności?
PostNapisane: 2012-09-24, 22:27 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Ja właśnie skończyłam kurs groomerski i byłam miło zaskoczona, większość piesków jest grzeczna. :)
Wiesz, one przestają być takie harde kiedy stoją na stole i bez właściciela któremu mogłyby dosłownie wejść na głowę. Zresztą groomer zwykle ma jakieś pojęcie np o mowie ciała psa i jakieś podstawy behawioru więc wie jak się z psem obejść. No i większośc klientów takich salonów przychodzi z psami regularnie. Warto też psa od szczenięcia przyzwyczajać do podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych, nawet jeśli nie będzie nigdy chodził do fryzjera... po prostu, dla własnego komfortu. W ten sposób zaoszczędzimy sobie latającego po domu futra a psu stresu związanego z czesaniem :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pies w salonie piękności?
PostNapisane: 2013-01-11, 08:29 
Dla miłośników zwierząt ważne są akcesoria pomagające w codziennej opiece nad pupilami. Jeśli pracujemy, a nasz piesek siedzi w domu sam, warto zafundować mu psią kuwetę i od małego przyzwyczajać do załatwiania swoich potrzeb właśnie w takim miejscu. Piesek będzie zadowolony, a my nie będziemy musieli martwić się o stan naszych podłóg. Psia kuweta dostępna jest na stronie: http://www.tvprodukt.pl/Psia-toaleta-mala(3,3,2478).aspx


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Pies w salonie piękności?
PostNapisane: 2020-02-18, 14:45 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-10-09, 21:44
Posty:59
Dla pielęgnacji psów czy kotów polecam Ci https://germapol.pl/pl/maszynki-dla-zwierzat.html Solidny sprzęt. Profesjonalny sklep. Duży wybór.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Pies w salonie piękności?
PostNapisane: 2020-12-11, 12:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2020-12-11, 12:36
Posty:3
Lokalizacja: Sosnowiec
My naszemu pieskowi zawsze dajemy smakołyki w takich sytuacjach. Przecież wizyty u weterynarza też się boi, ale raczej zazwyczaj stoi przerażony lub probuje uciekać - nigdy nie jest agresywny.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO