dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Ciąża urojona u psów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-07-04, 23:38 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-07-04, 23:24
Posty:1
Lokalizacja: Gubin
Mam dwuletnią suczkę (kundelek), ma urojoną ciążę, nie wiem jak mam z nią postępować. Czy
to że sama jestem w ciąży ma wpływ na wydzielanie hormonów u mojej suni?? Proszę, pomóżcie. Wszędzie opisane są objawy urojonej ciąży- 4, 5 tyg. po cieczce, obrzmiałe sutki, wydzielanie mleka, itd. Moja suczka próbuje zrobić sobie "gniazdko" z koca, a na dodatek wydziela mleko. Cieczke ma raz w roku przed swoimi urodzinami (2 kwiecień). :cry: :?: Siostra się śmieje i mówi, że moja suni chce dokarmiać moje nienarodzone jeszcze dziecko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-07-04, 23:51 
http://www.psy.mgt.pl/new/viewtopic.php?t=618

Może tutaj się czegoś dowiesz.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-25, 17:03 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-25, 14:45
Posty:34
Moja suka miała urojoną ciążę. Ale jakoś jej przeszło ;-)

_________________
Katalog Stron


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-12, 16:20 
moja suczka miała dwie pierwsze cieczki urojone.Nie wiem co robić.Czy sterylizować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 08:59 
Moja suczka ma już 11 lat. nigdy nie miała ciąży urojonej. Teraz jest 1,5 m-ca po cieczce i dziwnie się zachowuje. Jest smutna mało je i nie chce biegać na spacerze.Do tej pory była bardzo figlarna. Nie zauważyłam powiększonych sutków więc nie wiem czy to jest urojnona ciąża?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-07, 13:02 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-07, 11:12
Posty:38
Tutaj też jest coś o ciąży urojonej u suki:
http://expertia.pl/veterinary/question/show/16700

Pozdrawiam :dog:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-07, 22:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
Gość twojej suczce to już może starość poprostu :/ mój pies też jakiś niemrawy ostatnio :(

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-05-24, 18:13 
Moja suczka ma 3 lata i już kilka razy miała cieczkę urojoną. Zaczęło się po 3 cieczce , gdy na tydzień przygrnęłam kociaka sąsiadów , ponieważ gdzies tam jechali. Od tamtej pory po każdej cieczce to występuje. Staram chować zabawki dzieci żeby nie widziała. Jak nie widzi jest w miare dobrze , chodzi tylko przygnębiona , ale jak zabaczy ciągle je wnosi pod łóżko wylizuje. A jak jej zabiorę te zabawki to strasznie skomli. Aż serce się kraja. Coraz poważniej myśle o jej sterylizacji. ALe to kosztuje.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-09, 22:23 
Mam poważny problem!
Moja sumia ma ciąże urojoną. Tak stwierdził lekarz bo leciało jej mleko z sutków miała 39.5 gorączki i m,ało je.
Da :-( ł jej antybiotyk w tabletkach ale sunia wczoraj zwymiotowała jedzenie i dzisiaj tez więć znów poszłam do weta i dał jej antybiotyk w strzykawce i silny lek przeciw wymiotny, znów miała 39.5 gorączki. Dziś sunia miała nic nie jeść ale miała duzo pic niestety nic nie wypiła ;(
Jutro jak dostanie jesć to zobaczymy czy zwymiotuje.
Jutro też do weterynarza idziemy po kolejny antybiotyk.
Pomóżcie!
Boje sie zę to jest hjakaś inna choroba coś nie wierze temu lekarzowi!
Nie zabioeram suni na długie spacery ze wzgledu na utrzymującą się gorączkę. cycochy okładamy codizennie altacettem.
Co mam robić? ;(


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-10, 18:08 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-01-18, 23:55
Posty:286
a ile ona ma lat? i wogóle była kiedys w ciąży? ma towarzystwo jakiegoś innego psa?
może czuje sie samotna i rzeczywiście uroiła sobie ciąże...moja psia miała podobnie, tylko z ta różnicą , że była w ciąży i straciła dziecko, potem wzieła pluszaka i opiekowała sie nim jak szczeniakiem;/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO