dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezent dla wymagającej osoby
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-11-23, 16:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-11-18, 00:30
Posty:187
Moja koleżanka ma fioła na punkcie różnego rodzaju akcesoriów do kuchni począwszy od czerwonych kubeczków na specjalnym półksiężycu do krojenia ziół skończywszy.Zbliżają się jej urodziny i postanowiłam wzbogacić jej kolekcje o profesjonalne noże kuchenne. Myślicie, że jej się spodoba?

_________________
kajas


Ostatnio edytowano 2010-04-03, 18:43 przez kajas, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 16:48 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Nie wiedziałem, że teraz się noże kupuje na urodziny. Sprawdź, może w ofercie mają małe szubieniczki, gilotynki, albo coś równie odpowiedniego.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 19:06 
hmm noże kuchenne... może być ciekawe dla osób lubiących gotować, jeśli chodzi o mnie wolałabym kolejny zestaw kubków :-D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-23, 22:53 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-11-03, 12:47
Posty:15
według mnie też noże to nie najlepszy pomysł na prezent ;) Lepsze byłyby jakieś inne akcesoria kuchenne? jeśli lubi oryginalne przedmioty to może spodobają jej się takie otwieracze: www.myin.pl/1415/otwieracz_do_butelek_ritzenhoff_paiva Z takich śmiesznych i przydatnych drobiazgów do kuchni widziałam też krajalnicę do truskawek albo obieraczkę do czosnku: www.myin.pl/1040/krajalnica_do_truskawek , www.myin.pl/921/obierak_do_czosnku_zielony . Podoba mi się też rozdzielacz żółtka i białka: www.myin.pl/1001/rozdzielacz_zoltka_i_bialka . Na pewno znajdziesz coś lepszego niż noże


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-28, 16:00 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2008-11-11, 21:20
Posty:190
A może ciekawy czajnik bezprzewodowy lub eleganckie magnesy na lodówkę?

_________________
Można taniej


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-11-30, 16:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
lady009 zgadzam się z Tobą. Noże kuchenne moim zdaniem sa dobrym prezentem na jakieś rocznicy itp. a to i tak tylko w sytuacji kiedy są one jakoś super zapakowane, w jakąś walizkę itp. Jeśli mówisz, że koleżanka lubi faktycznie kubki to postaw może na coś takiego. Zobacz sobie np. w sklepie myin.pl bo maja tam rewelacyjne (!!) filiżanki z fajnymi wzorami :) Noże sobie odpuść


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-07, 17:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-12-30, 10:35
Posty:43
Lokalizacja: Warszawa
To fakt, to że koleżanka lubi gadżety kuchenne to może nie od razu noże. Poza tym to już taki zakup bardziej osobisty - mi się wydaje. Może kup jej kilka szklanek do latte? :) http://www.stylowazastawa.pl/produkt/90 ... _TERM.html te są interesujące a w cenie Twoich noży ;)

_________________
Wiosna


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-07, 23:42 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-08, 02:35
Posty:100
Lokalizacja: stąd
Też nie jestem pewna, czy na miejscu koleżanki chciałaym dostać noże w prezencie. Chyba wolałabym coś bardziej wyrafinowanego. Jeśli do kuchni, to może jakiś designerski korkociąg, albo paterę na owoce lub ładną poręczną wyciskarkę do cytrusów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-08, 15:15 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-06-17, 22:16
Posty:80
Nóż? E-e, ja na miejscu koleżanki nie chciałabym dostać noża. Wolałabym coś łądnego i eleganckiego, nie przypominajacego tego czym faktycznie jest, np. taki młynek do kawy: http://www.electro.pl/produkt-EXIDO_Mly ... 4,146.html

Co sądzicie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-01-22, 16:34 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1129
również nie chciałabym dostać noży w prezencie... wolałabym już raczej te kubeczki czy filiżanki... dla mnie, kawosza, to był by idealny prezent ;)
http://www.carmeno.pl/ceramiczny-zestaw-dla-kawosza
zapamiętajcie :P

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO