dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

metoda Dukana - co sadzicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-11-28, 00:03 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-10, 18:13
Posty:69
co sadzicie o tych przepisach z diety?
zamierzam sie odchudzac i sie zastanawiam czy polubie, choc uwielbiam bialko wiec serki moge jest non stop, mieso nie ejst moim faworytem ale dla piekenej figury warto pocierpiec :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2010-11-29, 12:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
Moim zdaniem te wszystkie diety które można znaleźć w Internecie działają dość mizerne. Może faktycznie na początku się dzięki nim chudnie, ale jak się kończy dieta, to kilogramy od razu wracają, także trochę syzyfowa robota z takim odchudzaniem. Jeżeli już chce się korzystać z diety to lepiej jest iść do profesjonalisty, który ustali nam indywidualną dietę oraz pomoże w ułożeniu treningu. Przynajmniej w Klinice Diety Medlinea właśnie tak jest. Oprócz tego, można tam również skorzystać z usług psychologa, co przy długotrwałym odchudzaniu bywa bardzo pomocne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2010-11-29, 15:40 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-11-10, 14:39
Posty:82
Znam parę osób, które są na tej diecie i chudną, ale nie wiem jak to jest po odstawieniu diety. Myślę, że efekt jojo może przyjść szybko bo niestety zazwyczaj tak się dzieje po odstawieniu diety i powrocie do dotychczasowego odżywiania się. Vimed ma bardzo ciekawą dietę rotacyjno-eliminacyjną, która polega na odstawieniu pokarmów, które zaśmiecają organizm, tworząc ogniska zapalne, a na ich miejsce wprowadza się te właściwe. Czyli nie ma mowy o głodówce, tylko o zdrowym odżywianiu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2011-12-16, 23:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-15, 09:59
Posty:30
Co do diety Dukana, to podobno do końca życia trzeba być na tej diecie przynajmniej przez 1 dzień w tygodniu, żeby uniknąć efektu jojo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2011-12-29, 11:10 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-12-07, 20:02
Posty:59
to prawda, ale sprawdzona metoda.. Choć lepiej byc na diecie gdzie możesz wszystko jeść.. bez większego po prostu opychania.. Jakiś schabik, szyneczkę każdą..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2011-12-30, 01:37 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-12-13, 00:16
Posty:47
tez uwazam ze dobrze zbilansowana dieta i nie potrzeba zadnej specjalnej diety. Po prostu jeść mniej, a wszystko.. biale pieczywo zastapic ciemnym..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2011-12-31, 01:27 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-12-07, 20:02
Posty:59
I przecież w diecie dukana można jesc tylko kurczaka i wolowine, a np chyba nie można wieprzowiny, przynajmniej tak czytałam.. A przecież organizm potrzebuje każdego rodzaju mięsa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2012-01-08, 23:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 01:45
Posty:5
Mam koleżankę która się odchudzała za pomocą tej metody . Efekt był niesamowity bardzo szybko spadła jej waga zrzuciła 12 kg w ciągu 4 tygodni ale słyszałam ze dieta niezbyt zdrowa , słyszałam o kilku sprawach sądowych toczących się przeciwku niemu . Nadwyżka białka w organizmie jest nawet szkodliwa ale u niej było oki i tak jak pisze koleżanka powyżej dalej do niej wraca przynajmniej 2 razy w tygodniu efektu jojo nie widać a już pół roku jest po owej diecie . Decyzja należy do Ciebie ale na pewno musisz się dokładnie zapoznać z opiniami osób które tez ja stosowali. pozdrawiam Danusia i życzę zdrowego i szybkiego odchudzenia :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2016-10-26, 18:49 
A moim zdaniem w sprawach diety to najlepiej kontaktowac się z dietetykiem i tyle. A nie kombinować samemu bo niewiadomo co jeszcze z tego wyjdzie :D Ja chodze do poradni "Dietetyczne Niebo" i jestem super zadowolona ze współpracy :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: metoda Dukana - co sadzicie?
PostNapisane: 2017-06-27, 23:00 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-07-02, 12:03
Posty:372
Z tego co wiem, strasznie obciąża nerki, i jest ogólnie niezdrowa dla organizmu


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO