dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Gdzie warto zjeść?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-12-21, 15:51 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Znacie fajne miejsca warte odwiedzenia? Wpisujcie!

Koniecznie napiszcie, co mają dobrego w menu. :)


Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-01-22, 23:06 
To ja polecam bardzo pizze w rapido w Krakowie jest świetna a o dobrą pizze ciężko bo mnoży się ich ciągle pełno


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-02-08, 15:46 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
A jakie miasto?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-02-15, 18:18 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
oo ja mogę polecić Paula na dworcu centralnym w Warszawie dla osób spieszących się na pociąg:) dopiero niedawno otworzyli ale mają pyszne kanapeczki i słodkości, które mi uprzyjemniły podróż:) w ramach nudy sprawdziłam, że mają też restaurację z daniami obiadowymi, ciekawa jestem ich bardzo i prawdopodobnie wybiorę się tam w weekend ze znajomymi:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-02-26, 22:51 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
I jak ten Paul? Wybrałaś się w końcu? Jadę za tydzień do Warszawy i chciałabym się umówić na kolację z koleżankami ze studiów, taką po latach... Daj znać czy to odpowiednie miejsce i czy warto tam iść, jak ceny, jakie menu mają. Chętnie skorzystam z podpowiedzi kogoś kto jest na miejscu, bo odkąd się wyprowadziłam, wiele się w stolicy zmieniło. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-02-27, 20:29 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-05-08, 12:21
Posty:47
Tak byłam dzisiaj nawet na lunchu:) mają fajną ofertę i cenowo bardzo rozsądnie. bardzo dobre miejsce, żeby porozmawiać i klimat z pewnością sprzyja pogaduchą:) niestety nie udało mi się spróbować wszystkiego na co miałam ochotę, ale bardzo mi smakowało. zamówiłam sobie ze specjalnej wkładki z daniem dnia pstrąga z migdałami. warto!

zajrzyj sobie do ich menu https://www.facebook.com/PAUL1889.Polska/app/248332481863847/

z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie a według mnie przy dobrym jedzonku najlepiej się rozmawia:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-02-29, 01:06 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Byłam wczoraj w restauracji Paul na Emilii Plater 53. Tam jest ich główny lokal. Jedzenie pyszne. Zamówiłam kaczkę i byłam bardzo zadowolona. Skusiłam się też na kawę i ciastko. Moja koleżanka z która byłam zrobiła zapas pieczywa do domu, bo zachwalałam jej ich niesamowite chlebki.

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-02-29, 22:45 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
Ależ smakowicie wygląda ta kaczka! I przyznam, że ładnie podana. Może się na nią skuszę, choć nie kryję, że chodzi za mną ten wspomniany pstrąg w migdałach. :) Przejrzałam też sobie to menu na facebooku, przyznam, że jestem nim miło zaskoczona. Widziałam, też na ich fejsie, że kuszą słodkościami... a ja jednak jestem łasuchem. :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-03-18, 09:28 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Jak lubisz ryby to weź sobie u Paula smażonego w maśle sandacza z koperkiem. Mój Hubert był zachwycony smakiem. Podali go z ziemniaczkami, a do tego pomidorki koktajlowe. Próbowałam potem zrobić takiego w domu, ale to jednak nie to samo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Gdzie warto zjeść?
PostNapisane: 2016-03-19, 23:15 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1642
No właśnie pokrzyżowały mi się plany i nie pojechałam wtedy, ale mam już kolejny termin i na pewno tam zajrzę choć na chwilę, bo ciekawa jestem. Też Wam wkleję foteczki i opowiem czy mi się podobało. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO