dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

lunch - warszawa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-30, 07:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-21, 16:00
Posty:13
ciekawa jstem czy macie jakies fajne miejsce do polecenia na lunch w stolicy? mnie przyznam brakuje takich w warszawie, ludzie chyba głownie żywią się w fastfoodach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-04-30, 16:43 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:45
Posty:18
Lokalizacja: Poznań
Tak, niestety wśród ludzi pracujących sa takie nieprzyjemne nawyki jak fast foody. i odbija się to na ilości j jakości miejsc. Z takich fajnych restauracji serwujących tanie lunche moge polecić Dom Smaków na muranowie... Wyjątek pod względem jakości.

_________________
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-04-30, 18:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-21, 16:00
Posty:13
w którrym to konkretnie miejscu jest??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-04-30, 18:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-11, 09:45
Posty:18
Lokalizacja: Poznań
na samym dole intraco. niech cię tylko nie zraża "biurowcowy" klimat

_________________
Są tacy, którzy uciekają od cierpienia miłości. Kochali, zawiedli się i nie chcą już nikogo kochać, nikomu służyć, nikomu pomagać. Taka samotność jest straszna, bo człowiek uciekając od miłości, ucieka od samego życia. Zamyka się w sobie.
— Jan Twardowski


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-05-01, 16:45 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-21, 16:00
Posty:13
biurowcowy klimat mnie nie zraża, tylko niemiła obsługa i złe żarcie. obacze i ocenię :) z opisu na stronie wygląda smakowicie, szczególnie dzień kuchni bałkańskiej :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-05-07, 12:29 
Adept
Offline

Dołączył(a):2010-10-28, 11:30
Posty:32
o, dobrze, że trafiłam na ten temat i dom smaków :) zajrzałam na ich stronkę, wszystko brzmi apetycznie. ostatnio też przeczesywałam forum w poszukiwaniu knajpki z dobrymi obiadami, ale większość miała ceny jak z kosmosu :( dzięki :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-06-04, 15:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-15, 15:43
Posty:79
Ja mogę polecić: O obrotach ciał niebieskich! codziennie na Fajsie publikują co będzie na lunch! Mają fajną, lekką i zdrową kuchnię!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2012-08-09, 15:47 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-07-24, 16:01
Posty:89
Jeśli lunch to polecam Ci coś idealnego http://www.favore.pl/117049_przytulnie- ... eckie.html


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2013-11-09, 14:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
nemi napisał(a):
ciekawa jstem czy macie jakies fajne miejsce do polecenia na lunch w stolicy? mnie przyznam brakuje takich w warszawie, ludzie chyba głownie żywią się w fastfoodach


A bylas moze w restauracji Gallo d’Oro na Francuskiej w Wawie? Mozna tam naprawde tanio i smacznie zjesc. Nie tylko kolacje, obiady, ale takze ot tak po prostu wpasc na kawalek pizzy, albo czegos wiekszego:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: lunch - warszawa
PostNapisane: 2016-10-04, 16:43 
Ja najczęściej na lunch chodzę do Salto na wilczej. Bardzo lubię to miejsce, jest mega klimatyczne no i ceny są naprawdę w porządku. A mają świetną kuchnię południowoamerykańską :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO