dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-01-21, 15:45 
LO XXIX ma dobre wyniki i w czołówce? Od kiedy, chyba żyjemy w innej czasoprzestrzeni. To są bzdury jakieś, od zawsze słyszałem i słyszę że to najgorsze liceum we Wrocławiu, osoby które tam chodziły mówią zazwyczaj jedno: uciekać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:46 
Informacja z zetsaiwenia - Dyrektor Departamentu Edukacji Urzędu Miasta Wrocławia. Ja do niej się nie odnoszę tylko informuje o tym o czym sam zostałem poinformowany


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:47 
To dziwne i ciekawe zarazem, coś musiało się im pomieszać bo nie ma szans na to skoro nawet żaden ranking LO nie uwzględnia tej szkoły a jak chodziłem do LO jeszcze to pamiętam że XXIX miała najgorsze wyniki we Wro, aż tak się to nie mogło zmienić przecież


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:47 
dziekuje za opinię, uczniowie jednak uzyskiwali w tym LO dobre wyniki, taka jest opinia Departmantu. Opinia nalezy jednak do Panstwa, ja tylko jako reprezentant m.in Nowego Dworu i Muchoborów w Radzie Miasta informuje o zamiarze likwiadacji placówki Emotikon smile pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:48 
A ja jako absolwent tej szkoły mogę z ręką na sercu powiedzieć, że ta szkoła to syf, brud i gówno. Grono pedagogiczne szkoły z panią Wąs na czele powinno udać się na leczenie psychiatryczne, bo to co wyrabiają w tej szkole i jak traktują uczniów jest karygodne. Mam zacząć sypać nazwiskami?

Dobre wyniki?! Szkoda tylko, że 50% uczniów nie zdaje z klasy do klasy i od razu zmieniają szkołę, bo wiedzą, że w nowym roku szkolnym również nie dadzą rady i nie koniecznie dlatego, że są idiotami (bo tacy akurat w tej szkole są bardzo doceniani i przepychani do następnych klas na siłę) tylko dlatego, że nauczyciele zwyczajnie się na nich uwzięli i nie dają im szansy na to, żeby zdali.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:50 
Panie Łukaszu, poproszę o te rankingi, bo z ciekawości przejrzałem właśnie zestawienia uwzględniające dolnośląskie licea, żeby sprawdzić czy coś się zmieniło od kiedy ja kończyłem gimnazjum, a na następnie LO - wówczas LO29 była praktycznie na dnie. LO29 w rankingu za rok 2015 brak - zamyka go LO6, które poziomem też nie grzeszy. Chyba że Departament ma kryteria "dobrej szkoły średniej" w postaci np. przekroczenia progu 75% zdanych matur na poziomie podstawowym...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:50 
Witam, dziękuję za opinię, właśnie po to napisałem ten post aby poznać państwa zdanie na ten temat, bo jutro jest w tej sprawie głosowanie. Zostając Radnym, jako działacz osiedlowy, pragnę kierować się zdaniem mieszkańców. Dane o które Pan pyta nie otrzymałem, zostaliśmy o nich poinformowani ustnie przez Dyrektora. Nie mniej jednak wniosek o zamiarze likwidacji jest pozytywnie zweryfikowane wiec będzie przez głosowanie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:52 
A gdzie Pan widział te rankingi? To jest jedno z najgorszych LO we Wrocławiu. Wiem co mówię bo mam córkę w liceum


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:54 
Widocznie jest większe zapotrzebowanie na szkoły zawodowe, które kiedyś likwidowano bez potrzeby.....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: likwidacja Liceum Ogólnokształcącego nr XXIX
PostNapisane: 2016-01-21, 15:55 
Moim zdaniem system kuleje, bo takich szkół jak LO29 jest wiele - ot, żeby skończyć liceum, niekoniecznie z porywającym wynikiem. Patrząc na próg punktowy, wymagany żeby się do tego LO dostać oraz wyniki matur, chyba najbardziej miarodajny dla szkoły średniej miernik, nie ma co się oszukiwać, że dalsze utrzymywanie tej szkoły mija się z celem... Tym bardziej, że absolwent gimnazjum o niezbyt wygórowanych ambicjach zaraz "za miedzą" ma LO15, które poziomem też nie grzeszy. Reasumując - likwidacja tego LO wydaje się naprawdę dobrym pomysłem. Ale przydałaby się likwidacja jeszcze kilku innych wrocławskich LO "z ogona", ew. zamiana tych szkół na technika. Zgadzam się Panią Ireną.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO