dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Alkomat w każdym samochodzie
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-09-26, 10:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
Przepraszam, to ja pisałam, nie zauważyłam, że nie byłam zalogowana i nie mogę teraz edytować posta. Obrazek się niestety nie wkleja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-09-28, 14:53 
Nie wiem czy jednorazowe to dobry wybór. Jeżeli nawet sporadycznie spożywamy alkohol to myślę, że warto zainwestować np w alkomat bezustnikowy x50 Alkohit. Takim alkomatem może nawet kilka osób z naszego otoczenia sprawdzić stan trzeźwości. Dla profesjonalistów polecałbym wyższy model x100. Można nim przeprowadzać nawet 350 pomiarów w ciągu godziny ale taki alkomat na pewno bardziej widziany byłby w firmach czy instytucjach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-09-29, 17:32 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
ojj, aż takiego profesjonalnego sprzętu nie potrzebuję, ale faktycznie ten x50 fajny, bez ustnika będzie higienicznej (już widzę, że będzie używany na imprezach, więc lepiej taki ;)), no i cena mieści się w moim budżecie, muszę pomyśleć i poszukać opinii w necie. Ty go używasz? Czy czysto teoretycznie polecasz?

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-09-29, 20:32 
Noszę się z zamiarem jego zakupu od pewnego czasu. Dokładnie ten model posiada mój znajomy i bardzo sobie go chwali. Posiadał wcześniej jakiś no name ale pomiary były mało dokładne. Teraz po zakupie x50 stwierdził, że udało mu się kupić solidny alkomat który zapewne posłuży mu przez długi czas.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-09-30, 21:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-08-21, 09:07
Posty:72
zebo80 napisał(a):
Nie wiem czy jednorazowe to dobry wybór. Jeżeli nawet sporadycznie spożywamy alkohol to myślę, że warto zainwestować np w alkomat bezustnikowy x50 Alkohit. Takim alkomatem może nawet kilka osób z naszego otoczenia sprawdzić stan trzeźwości. Dla profesjonalistów polecałbym wyższy model x100. Można nim przeprowadzać nawet 350 pomiarów w ciągu godziny ale taki alkomat na pewno bardziej widziany byłby w firmach czy instytucjach.



Z tego co wiem to używa go portugalska policja, więc rzeczywiście bardziej pasuje do grupy, którą wymieniłeś. x50 na mniejsze grupy zdecydowanie wystarczy :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-10-01, 11:51 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-09-19, 12:04
Posty:5
Sama idea bardzo dobra. Tylko wszystko zależy od ludzi. Myślę, że alkomat w samochodzie w magiczny sposób nie sprawi, że pijani przestaną jeździć autami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-10-05, 19:06 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
no nie, ale np. jeśli to zależy od osób trzecich? firma przewozowa? transportowa? szef może sprawdzać swoich pracowników zanim wyśle ich w trasę

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-10-07, 11:30 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-12-09, 21:41
Posty:20
nie trzeba daleko szukać - przykład tramwajarzy w Łodzi, alkomat to dobre rozwiązanie dla firm, ale każdy z nas powinien mieć w samochodzie nawet jednorazowy test żeby sprawdzić się kiedy nie jesteśmy pewni czy damy radę prowadzić samochód nie stanowiąc zagrożenia dla innych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-10-12, 21:12 
Pożeracz niewiniątek
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-02-03, 16:06
Posty:1127
Na jednorazowe trzeba uważać, takim bez certyfikatów bym raczej nie wierzyła.

_________________
:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Alkomat w każdym samochodzie
PostNapisane: 2014-10-14, 11:48 
Ważne aby alkomaty jednorazowe posiadały certyfikaty NF oraz TUV. Wtedy mamy pewność, że pomiar będzie poprawny i wiarygodny.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO