dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-04-16, 15:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-04-09, 16:08
Posty:28
zysio napisał(a):
Absolutnie nie.

Przynajmniej na czyjejś śmierci nie rozegra się wtedy walka o punkciki polityczne.


Ale za to cały naród nad tobą ubolewa a twoja rodzinka staje się bogatsza;p

_________________
"Trzeba stwarzać pozory"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-16, 16:30 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Nie życzę Ci żebyś się znalazł w takiej sytuacji. Myślę że szybko byś zmienił zdanie, które wypowiedziałeś powyżej.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-16, 18:59 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-04-13, 15:19
Posty:219
Lokalizacja: Wałbrzych
Cała ta sytuacja jest dla mnie po prostu chora. Teraz, kiedy już tragedia się wydarzyła, to wielkie zamieszanie, szukanie winnych i kozła ofiarnego. Najpierw winą za tak dużą liczbę ofiar obarczyli bogu ducha winnych strażaków. A co oni niby mieli zrobić w czwórkę? Najpierw musieli się zorientować gdzie są ludzie potrzebujący pomocy i jak im tej pomocy udzielić (o ile było to w ogóle możliwe), a nie od razu pchać się w środek pożaru i ryzykować własne życie (wtedy już by na pewno nikomu nie pomogli). W tak szybko rozprzestrzeniającym się pożarze, nawet gdyby było ich więcej, niemożliwe by było udzielenie pomocy wszystkim. A kalkulowanie w takich sytuacjach jest niestety dość brutalne: lepiej uratować 2 osoby niż 1. I decyzja ta należy do osoby, która na pewno jest w bardzo silnym stresie, pod wpływem dużej dawki adrenaliny, i nie możemy jej obwiniać za to, że w danej chwili nie zawsze podjęła właściwą decyzję.
Następnie bardzo irytuje mnie sprawa premiera, który znalazł się na miejscu tragedii, obiecując pogorzelcom natychmiastową zapomogę finansową, oraz darmowy grunt pod budowę z własności państwa. Niestety coś czuję, że te jego obietnice to są takie same obiecanki-cacanki jak w przypadku obietnic które składał osobom poszkodowanym w wyniku wichury (nie pamiętam już w jakiej miejscowości to było). Wtedy też zjawił się natychmiast, naobiecywał i pojechał, a pomocy od pana Donka do tej pory nawet nikt na oczy nie ujrzał.
Żałoba narodowa? Kolejna walka o dobry wizerunek wśród mediów oraz ludności. Żałobę narodową nietrudno jest ogłosić, zrobić coś aby poprawić sytuację poszkodowanych to już coś innego. Ja jestem podobnego zdania jak niektórzy przedmówcy-za dużo żałoby narodowej. Codziennie ginie więcej osób niż w wyniku tego pożaru który wydarzył się w Kamieniu Pomorskim, i nikt z tego powodu nie ogłasza żałoby narodowej.

I teraz mi się przypomniało coś, co przed chwilą usłyszałem w wiadomościach. Kolejnym oskarżeniem wobec nie pamiętam już kogo, jest to, iż dopuścił on ludzi do mieszkania w tym budynku, gdyż jak to powiedział jakiś tam spec w tym budynku nie powinni mieszkać ludzie. Krew mnie zalewa! Lepiej by było gdyby mieszkali na bruku? Według szanownego pana specjalisty od dopuszczania biednych ludzi do mieszkania w obskurnych mieszkaniach budynek powinien zostać zburzony (za pieniądze podatników oczywiście), a ludzie w nim mieszkający niech sobie jakoś radzą. Albo odremontować budynek i gruntownie przebudować, a ludzie niech się wyprowadzą i przez kilka miesięcy pomieszkają sobie pod mostem. No bo co im szkodzi? ehhh...:/

_________________
ObrazekObrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-04-19, 13:06 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2009-04-12, 22:46
Posty:148
Może zakończmy już te dywagacje polityczne, nie miejsce i nie czas.

_________________
Lubelskie Forum
Lublin forum, Lublin


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO