dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Kryzys W państwie, a premię polityków
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-02-19, 13:23 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Kierownictwo kancelarii otrzymało w 2012 roku nagrody w wysokości ponad 976 tys. zł.
Nagrody przyznane szefowi Kancelarii Sejmu wyniosły 65 341,53 zł; nagrody przyznane zastępcy szefa Kancelarii 56 279,88 zł; natomiast nagrody przyznane dyrektorom biur, łącznie z dyrektorem generalnym kierującym Gabinetem Marszałka Sejmu wyniosły 854 500,90 zł.
Nagrody dla kierownictwa Kancelarii Sejmu nie są tajne i są przyznawane zgodnie z prawem - zapewniła marszałek Ewa Kopacz. Fundusz nagród jest rzeczą legalną i oczywistą - podkreśliła.
W takim razie ja się pytam: jak to się dzieje, że zwykłym pracownikom przycinają pensje, zwalniają ich, ceny żywności i podstawowych wydatków znacznie przerastają minimalne zarobki(benzyna, jedzenie, rachunki) w naszym kraju i jest problem z emeryturami, a szefostwo kancelarii ma pieniądze na wypłacanie takich premii? Gdzie tu jest logika, czemu najbiedniejszym najwięcej się zabiera, a najbogatszym daje? Jest ktoś w stanie mnie uświadomić?
Zapraszam do dyskusji :P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kryzys W państwie, a premię polityków
PostNapisane: 2013-02-20, 19:51 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-09-27, 18:19
Posty:93
Jest to sprawa co najmniej oburzająca. Ja czuje się oburzony postępowaniem polityków. Ich praca mało wnosi do ogólnego dobra.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO