dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Polska woda najlepszą?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-17, 11:14 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-13, 23:27
Posty:21
Ha a ja wczoraj w radiu słyszałem, że woda z naszych kranów jest w normie europejskiej i spokojnie można ją popijać zamiast wydawać szmal na tzw. źródlaną wodę w butelkach PET. Ciekawosta też była, że twarda woda, jeswt co prawda groźna dla pralek, ale zbawiennie wpływa na ludzki układ krążenia.

_________________
Bim bom


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polska woda najlepszą?
PostNapisane: 2010-10-03, 14:52 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
ramonescojones napisał(a):
Ha a ja wczoraj w radiu słyszałem, że woda z naszych kranów jest w normie europejskiej i spokojnie można ją popijać zamiast wydawać szmal na tzw. źródlaną wodę w butelkach PET. Ciekawosta też była, że twarda woda, jeswt co prawda groźna dla pralek, ale zbawiennie wpływa na ludzki układ krążenia.

To ciekawe, a w jaki sposób zbawia nasz układ krążenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polska woda najlepszą?
PostNapisane: 2010-11-11, 19:08 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-11, 18:42
Posty:3
To pewnie rzecz smaku, ale mi bardziej smakuje zwykla Cisowianka. a tak wogole Cisowianke rozlewaja kilkanascie kilometrow odemnie:-) a do tego jeszcze blizej bije sobie zrodelko, chociaz nie jestem pewien czy to ta sama woda :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polska woda najlepszą?
PostNapisane: 2011-11-11, 05:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-11-09, 07:19
Posty:137
uwielbiam cisowiankę. jest rewelacyjna . szkoda jednakze ze nie da sie jej kupic poza granicami kraju.



-----------------------------------------------------
www.myprivateboutique.pl

_________________
modne dodatki


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Polska woda najlepszą?
PostNapisane: 2011-11-15, 16:46 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-10-26, 14:06
Posty:291
Możliwe,że nie jest najgorsza,ale czy najlepsza?Może zależy też od tego jaka to woda i z jakiego terenu.Ja piję wodę źródlaną niegazowaną.Kiedyś piłam Jurajską,gdzieś kupiłam,nawet nie wiem gdzie,była taka słonawa.Ale kiedyś zauważyłam jak zostawiłam troszkę w szklance,że też są w niej jakieś drobinki czegoś.Nie mówiąc o wodzie z kranu,bo po pozostawieniu jej w czajniku na drugi dzień tyle jest kamienia,że szkoda słów.Cisowianka też jest nie najgorsza,piłam także Nałęczowiankę, Staropolankę,Eden,Buskowiankę Zdrój i inne,ponieważ dużo podróżuję,więc mam okazję popróbować różnych wód.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO