dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: WALKA O NIENARODZONYCH
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-22, 20:46 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-03-06, 21:03
Posty:621
Lokalizacja: w-wa
Daria nie żartuj przecież wkleiłem twoje słowa. Nie było w nich cudzysłowu ani nawet z tekstu nie dowiadujemy się, że na kogoś się powołujesz. Sama poczytaj co napisałaś, co pomyślałaś nie wiem odniosłem się do tego co jest.
A co do drugiego, oczywiście Ty tego nie powiedziałaś, wręcz odwrotnie. Z mojej strony to nadinterpretacja w celu uwidocznienia absurdu jaki jest obecny w Twoich słowach.
Oczywiście absurdów ciąg dalszy mamy i teraz. Czy osoba, która nie jest w stanie krzyczeć i płakać w obronie swojego życia może być zamordowana. Jej śmierć nie ma znaczenia, jest mało istotna, prawo nie powinno jej chronić. To może zrób listę osób, które można bezkarnie mordować. Kto wie przez ostatnie dwadzieścia lat krajem rządzili tacy ludzie, że może wcielą w życie i taki absurd.
Śmierć jednych może być traktowana z godnością i szacunkiem, ale innych już nie. Nie zasłużyli pewnie na to. Przecież nie zdążyli powiedzieć jeszcze żadnego brzydkiego słowa czy oszczerstwa, nie podnieśli na nikogo ręki, nie oszukali, nie okłamali, nie okradli tak oni są nic nie warci. Potrzebowali ciepła, miłości, przytulenia... w naszym świecie! Idioci! Nóż , skalpel i śmietnik na to zasłużyli...
Ja się jednak z tym nie zgodzę

_________________
Jeżeli myślisz, że mnie znasz to znaczy, że nie znasz jeszcze siebie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: WALKA O NIENARODZONYCH
PostNapisane: 2012-11-09, 20:45 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-11-14, 15:32
Posty:104
Każda kobieta w ciąży pragnąca urodzić dziecko(mająca kłopoty rodzinne,mieszkaniowe)może zamieszkać w innym rejonie kraju w Ośrodku >Caritas< mieć wyżywienie i opiekę bezpłatnie a urodzone dziecko może przekazać anonimowo do adopcji lub do okna życia,tak mało się o tym mówi i pisze.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: WALKA O NIENARODZONYCH
PostNapisane: 2012-11-14, 15:13 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Jest to trudny temat, ale pomimo tego jestem przeciwko. Jak ktoś nawarzył sobie piwa (zrobił dziecko),
to powinien je wypić ;P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: WALKA O NIENARODZONYCH
PostNapisane: 2012-11-18, 03:11 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-11-18, 01:58
Posty:21
Lokalizacja: woj. Lubelskie
DariuszPiek napisał(a):
Jest to trudny temat, ale pomimo tego jestem przeciwko. Jak ktoś nawarzył sobie piwa (zrobił dziecko),
to powinien je wypić ;P



popieram, jak jesteś katolikiem/czką to aborcja to morderstwo jeśli się uważasz za wierzącego, bo dusza jest od zapłodnienia....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO