dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

autoagresja-ankieta
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-04-09, 14:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-04-08, 12:19
Posty:1
Witam!!!!

Jestem studentką socjologii, przygotowuję pracę licencjacką na temat autoagresji. Szczególnie interesują mnie samookaleczenia. Bardzo proszę osoby których ten temat dotyczy o pomoc, a mianowicie o wypełnienie ankiety.

Bardzo prosiłabym o wasze maile i wtedy mogłabym przesłać Wam ankietę, jest ona w wordzie, próbowałam ale nie umiem jej zamieścić w internecie.

Z góry serdecznie dziękuję

Podaję też mojego maila i numer gg piszcie nawet gdy nie dostępne na pewno odpowiem.


maja2277@wp.pl gg:9255244

zamieszczam link do ankiety:

[url=http://taki_jeden_ludz.fm.interia.pl/ankieta.doc] Kliknij aby pobrać
ankietę [/url]

Pozdrawiam cieplutko


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-04-09, 19:29 
Ranger
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-12-26, 23:04
Posty:2673
Lokalizacja: Rzeszów
Samookaleczenie powiadasz... Nie wiem jak to jest ze starszymi, ale za to mogę powiedzieć jak to jest z małymi :-P
No więc samookaleczenie się w wieku 12-16 lat wg. mnie to głupota... jedni robią to, bo im się żyć nie chce itp. Myślą, że ich problem jest najgorszy na świecie i szukają ratunku... w żylecie czy czymś tam :roll: Mi dobrze jest znane jest cięcie się dla szpanu... Znam dziewczynę, która przed pocięciem się obwieszcza to całemu światu ( w sumie takie cięcie to trudno nazwać cięciem :-P ) No i jak już zrobi sobie kilka rysek idzie i pokazuje... i mówi jakie to jej życie jest beznadziejne... może i nie wiem jak dana osoba ma w życiu, a po wyglądzie nie powinno się oceniać... ale znam kilka powodów, które są kompletnym idiotyzmem :/ Czyli tnie się dla szpanu, a potem oczekuje Bóg wie jakiego uwielbienia :/ Nie umiem tego dokładniej przedstawić :P No to to jest chyba takie amatorskie samookaleczenie, ale na tym się w ogóle nie znam...
Ja nawet jak mam zły dzień i coś tam mi przemknie przez głowę nie byłabym w stanie wziąć i się samo okaleczyć... Boję się bólu i krwi :mrgreen: A zresztą za młoda jestem i wszystko jeszcze przede mną :roll:

_________________
'gdy żar popołudnia stygnie powoli, a cienie wydłużają się na chodniku, w hawajskich koszulach obydwaj dostojni pyskaty skur*iel i wariat pihu' :>
SKAZANI NA SUKCEZZ ^^


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-08-31, 04:32 
Wszystkich zainteresowanych tematyką autoagresji jak tez i Panią piszącą prace licencjacką zapraszam na anjwiększą stronę w polsce o tematyce informacyjnej - o autoagresji

www.Autoagresja.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-01-01, 18:06 
zapraszam na nowo powstałe forum www.nobody.fora.pl , jest ono dzieckiem nowego roku. podejmuje tematyke autoagresji, depresji, samotnosci, samobójstw, uzaleznien. pomóż mi je tworzyć i dołącz. możesz tam pisac o wszystkim i mieć pewność, że znajdziesz zrozumienie. pomagaj innym i pozwól pomóc sobie samej(sobie samemu). mam nadzieje, że dołączysz. pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-16, 18:04 
olka080
No więc samookaleczenie się w wieku 12-16 lat wg. mnie to głupota... jedni robią to, bo im się żyć nie chce itp. Myślą, że ich problem jest najgorszy na świecie i szukają ratunku... w żylecie czy czymś tam"

To absolutna nie prawda! Samookaleczanie w wieku 12-16 lat to nie głupota. Fakt. Wtedy nadchodzi dla dziewczyny czas dojżałości. Ale to nie ma nic współnego. Można jedynie powiedzieć, że w tym wieku bardzo wielka ilość młodzieży tnie się dla "szpanu" ale bywa młodzież, która nie potrafi sobie poradzić z problemami i ich rozwiązanie to np. ŻYLETKA. Nie pocięlaś się. Skąd możesz wiedzieć jakie są tego powody. ..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-06-07, 20:50 
temat co prawda nieaktualny
ale jeli ktoś miałby problem własnie z autoagresją
lub jego dzieci/ znajomi mieli ten problem to zapraszam na strone
www epifaniatwarzy.fora. pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2010-03-21, 19:38 
autoagresja - twoja pomoc pilnie potrzebna!!


Witam. Mam na imię Ewa jestem osoba autoagresywną, piszę do Ciebie bo chciałam poznać to zjawisko żeby sobie i innym pomóc. Studiuję, jestem na V roku i przeprowadzam ankietę na temat tego zjawiska. Wysłałam Ci link, to nie jest żaden spam tylko moja droga do otrzymania pomocy. Proszę poświęć mi chwilę i wypełnij ją. Bardzo proszę, z góry dziękuję za pomoc.

http://www.ankietka.pl/ankieta/37223/za ... yzyka.html


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re:
PostNapisane: 2010-10-03, 15:30 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-03, 01:22
Posty:12
olka080 napisał(a):
No więc samookaleczenie się w wieku 12-16 lat wg. mnie to głupota... jedni robią to, bo im się żyć nie chce itp. Myślą, że ich problem jest najgorszy na świecie i szukają ratunku... w żylecie czy czymś tam
Ja nawet jak mam zły dzień i coś tam mi przemknie przez głowę nie byłabym w stanie wziąć i się samo okaleczyć... Boję się bólu i krwi :mrgreen: A zresztą za młoda jestem i wszystko jeszcze przede mną :roll:


Cieszę się, że na końcu Twojej wypowiedzi pojawiło się stwierdzenie: "za młoda jestem i wszystko jeszcze przede mną". Ja przeciwnie, nie jestem za młoda, jestem za to mamą 15-latki, która w autoagresji znalazła ujście dla własnego cierpienia. Wiem czemu młodzi ludzie sięgają po żyletkę i jest to tylko i wyłącznie nasza wina.... wina RODZICÓW. Dla młodego człowieka, nie ma nic gorszego jak poczucie osamotnienia i brak szacunku dla samego siebie. Kochajmy nasze dzieci, tak by były One pewne tej miłości !!!

_________________
Prawdziwe szczęście jest nieprzemijające, ciągłe, absolutne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: autoagresja-ankieta
PostNapisane: 2010-10-14, 09:08 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-09-22, 11:00
Posty:35
Trzeba być chorym na łeb żeby się ciąć. Jak nie chorym to mieć zaburzenia psychiczne / emocjonalne.

_________________
panele poznań, płytki caesar, płytki poznań, pergo poznań


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO