dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: AIN - broker kurierski
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2010-09-30, 14:11 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Ja z brokerów znam dwiepaczki.pl , brat wysyła nimi, ma firmę na allegro. Firmę znam bo sama mu wyszukałam w necie , wcześniej wysyłał poczta i starsznie narzekał a teraz spokój więc raczej wszystko gra :D

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2010-10-01, 16:43 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
KarolaZimna napisał(a):
Ja z brokerów znam dwiepaczki.pl , brat wysyła nimi, ma firmę na allegro. Firmę znam bo sama mu wyszukałam w necie , wcześniej wysyłał poczta i starsznie narzekał a teraz spokój więc raczej wszystko gra :D


No ja też znam tą firmę. Jak mam kilka paczek do wysłania to korzystam, naprawdę się opłaca.

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2011-07-12, 11:02 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-07-12, 10:52
Posty:54
thuggish_ruggish napisał(a):
Ja korzystam z usług AIN, na ich plus przemawia możliwość szybkiego obliczenia ceny przesyłki, wystarczy znać wagę tylko. Są szybcy i ostrożni, dowożą paczki w całości, co jest dla mnie ważniejsze niż paczka w terminie. Ale są też terminowi.

potwierdzam, firma jest rzetelna, szybka i konkretna. No i jak dla mnie na plus przemawiają właśnie te przesyłki zagraniczne door-to-door i miejsca, do których docierają. Fajne jest też to, że firma ta cenowo jest mocno konkurencyjna i wyróżnia się na tle innych pod tym względem. Ja polecam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: AIN - broker kurierski
PostNapisane: 2011-11-11, 10:28 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-11-06, 19:03
Posty:12
Ja z kolei ciągle szukam stałego pośrednika który zapewni mi terminowość i rzetelność usług. Dużo wysyłam więc chętnie skorzystałabym z oferty która daje mi możliwość zaoszczędzenia. Chyba skontaktuje się z wysylamtaniej. pl bo oni mają fajne ceny no i widzę z opinii klientów że na prawdę warto. Oby mieli rację :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO