dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Aukcje internetowe ??
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-04-17, 21:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-10-20, 13:28
Posty:1
Witam w końcu mam trochę czasu na wejście na forum. Dostałem od znajomego linka z adnotacja, że pojawiła się nowa stronka z aukcjami internetowymi, a mianowicie: www.quup.pl. Więc za długo się nie zastanawiałem i sprawdziłem co to jest warte :). Rejestracja rzeczywiście poszła szybko i bez problemowo, jeśli chodzi o kwestię maila aktywacyjnego to chciałbym zauważyć że jest to problem większości serwisów działających w sieci - nawet tych największych. Nie jestem ani informatykiem ani programista więc nie będę udawał mondrali pod względem aplikacji które za to odpowiadają. W moim przypadku po rejestracji mail aktywacyjny wszedł normalnie na skrzynkę ;). Na pierwszy rzut oka wygląd strony troszkę surowy, ale po wejściu w swój panel Użytkownika - powiem szczerze ... troszkę kopara mi opadła .... A mianowicie, jestem zalogowany chyba w 20 tego typu portalach, ale pierwsze wrażenie panelu jest na 6-kę. Właściwie mamy tu wszystko czego potrzebujemy - po głębszej analizie i wystawieniu kilku swoich ofert, na pewno napiszę więcej.
W sumie miło jest być poinformowanym przez Moderatora że cały czas szlifują platformę i że zmiany będą wkrótce widoczne. Na dzisiaj to tyle co miałbym do powiedzenia, czy warto zajrzeć - myślę że tak, ale tak naprawdę najlepiej ocenić to samemu. W zasadzie tego często nie robię, ale polecam rzucić okiem: aukcje internetowe.

_________________
Waldek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-04-18, 11:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-04-18, 11:12
Posty:1
Witam. Hhhmmm...... w sumie nie jest zły. Rejestracja przeszła szybko i sprawnie, szkoda tylko że e-mail z linkiem aktywującym wpadł u mnie do spamu. Jak dla mnie to wygląda bardzo profesjonalnie. Wystawiałem już na niejednym systemie swoje aukcje internetowe , więc nie szkodzi przetestować tego co wydaje się powinno ładnie działać. W tej chwili nie za bardzo mam czas, ale w weekend postaram się tam coś wrzucić, w sumie karta produktu z tego co widzę jest bardzo czytelna i przejrzysta. Jak już dodam kilka aukcji w platformie quup.pl - napiszę kolejną opinię. Pozdrawiam :-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-05-02, 11:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-02, 11:18
Posty:2
Przetestować zawsze warto. Faktycznie dość nie problemowe. Zobaczymy co i jak

_________________
Niech sobie ten przypis przeczyta elita, że każda śmietanka na deser jest bita. części agd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-05-03, 00:29 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Rejestracja jenorazowa, ważniejsze opłaty lub ich brak!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-05-03, 18:25 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-03, 18:03
Posty:4
Jak dla mnie to wygląda ja ebay. Takie portale bardzo ciężko się rozkręcają a na naszym rynku to raczej monopol ma tylko jedna platforma. Ale życzę powodzenia, dużo pracy przed wami.

_________________
Alkomaty - bezpieczeństwo przede wszystkim


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-05-11, 16:35 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Warto też zajrzeć na kupuje.to, to serwis aukcyjny, tyle że powiązany z facebookiem, co daje dodatkowe możliwości pozyskania odbiorców, kiedy zakładasz aukcję widzą ją twoi znajomi. Moim zdaniem fajny pomysł


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-05-12, 14:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-12, 14:05
Posty:3
Chcesz w prosty sposób zarobić pieniądze nie wychodząc z domu?
Wystarczy poświęcić 15 min dziennie, to naprawdę niewiele!
wejdź na tą strone:
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=390046
zarejestruj się i korzystaj!!! nie pożałujesz!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-06-25, 18:59 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
thuggish_ruggish napisał(a):
Warto też zajrzeć na kupuje.to, to serwis aukcyjny, tyle że powiązany z facebookiem, co daje dodatkowe możliwości pozyskania odbiorców, kiedy zakładasz aukcję widzą ją twoi znajomi. Moim zdaniem fajny pomysł



Znam ten serwis, tyko szkoda, że działa jedynie poprzez aplikację na facebooku, nie wszyscy chcą w ten sposób kupować, pamiętam, że mieli problem żeby wystartować, strat opóźnił się i za każdym razem kiedy juz robiło się szumnie ogłaszali, że jeszcze nie teraz :jackass: . Jesli już sprzedawać przez facebook, to przez ogłoszenia, które dają też szansę na kupno czegoś internautom ,którzy nie korzystają z FB, albo korzystają sporadycznie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Aukcje internetowe ??
PostNapisane: 2012-06-30, 12:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-08-07, 08:14
Posty:119
Proste, przejrzyste zasady. Aukcje omijam z uwagi na konieczność zaangażowania czasowego, pobijanie cen itp. Jest cena, jest oferta, jest transakcja:) Ze http://sprzedajemy.pl/, o których wspomina Kratka również korzystałem a na "fejsie" nie mam profilu, bo nie mam potrzeby uprawiania ekshibicjonizmu internetowego :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO