dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Auto w leasingu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-06-03, 19:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-27, 20:57
Posty:6
Od jakiegoś czasu poszukuję auto dla firmy. Orientowałem sie już trochę w tej kwestii, ale zawsze lepiej mieć sprawdzona opinię od kogoś kto bezpośrednio korzystał z tego typu usług. Nikt z moich znajomych nie miał z tym do czynienia dlatego zostało mi szukać na forum. Trafiłem na ofertę leasingu Hyundai. Bardzo zainteresowała mnie ta oferta, bo w Masterlease Hyundai ma atrakcyjne warunki leasingu. Lepsze niż Opel, który też brałem pod uwage. Czy macie jakieś swoje spostrzeżenia?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2013-06-06, 20:43 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2013-06-06, 17:56
Posty:9
Leasing to bardzo szerokie zagadnienie, a Twoje pytanie jest dość chaotyczne i ogólne. Firm na rynku leasingowym jest bardzo dużo. Trzeba poczytać trochę opinii. Druga sprawa to są kwestie formalne i finansowe, rodzaj leasingu, warto zapoznać się chociażby z artykułem http://www.taxcare.pl/tresci/porady/roznica-miedzy-leasingiem-operacyjnym-a-finansowym różnica między leasingiem operacyjnym a finansowym. Nie wiem czy posiadasz w ogóle odpowiednią wiedzę w zakresie leasingu. Oczywiście kolejna kwestia to jest wybór odpowiedniego samochodu, ale o to najlepiej zapytaj już na forach motoryzacyjnych.

_________________
ZUS z pew­nością jest in­sty­tucją przestępczą, ale nie można naz­wać jej zorganizowaną. :-)


Ostatnio edytowano 2014-01-15, 22:47 przez Jowisz, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2013-06-18, 15:11 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
A może sprawdźcie tutaj leasing bez bik: kliknij tutaj
Ja tam zawsze czytam i można dowiedzieć się sporo ciekawych informacji.

_________________
Tania i szybka pożyczka przez internet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2013-08-22, 13:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-22, 13:11
Posty:6
Wcześniejsza spłata leasingu warto o tym poczytać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2015-10-26, 13:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-15, 12:19
Posty:37
Również biorę pod uwagę samochód w leasingu. Znalazłam to http://www.rl.com.pl/dla-firmy/samochod-w-leasing i mam wrażenie że oferta jest bardzo dobra. Dla mnie jedną z ważniejszych rzeczy jest to by umowa i płatności były elastyczne i dostosowane do mnie. A tu tak właśnie jest. Musze sie zagłebic w temat bardziej :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2015-11-02, 23:42 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Oprócz warunków leasingu też samo auto jest ważne nie? Miałem wrażenie jak byś to wyciął.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2016-02-06, 20:55 
Ja mam bardzo korzystny leasing z http://go-leasing24.info/ i rozłożony wygodnie bo na 84 miesiące aż


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2018-11-05, 21:56 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
A może warto tez pomyśleć nad wzięciem nowego wyposażenia bądź sprzętu do firmy? Jest to na pewno inwestycja w przyszłość, która też pozwala na rozwój. Ze swojej strony mogę polecić Ci https://www.platformafinansowa.pl/ oraz opcję leasingu internetowego z której sama korzystam i naprawdę polecam ponieważ umożliwia nam wzięcie najlepszego sprzętu w dogodnych ratach co nie obciąża tak bardzo jak kredyt który zawsze trzeba spłacić do końca.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2019-01-11, 14:18 
Leasing ma ten problem, że auto nie jest firmy póki się go nie spłaci. Dodatkowo trzeba płacić wszelki (czasem bezsensowne) ubezpieczenia jakich sobie zażyczy bank. W banku Raiffeisen można dostać kredyt na zakup środka transportu a bank kredytuje auta nowe oraz używane.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Auto w leasingu
PostNapisane: 2019-02-26, 12:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-02-25, 13:43
Posty:6
dlatego trzeba przemyśleć wszystkie za i przeciw


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO