dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

ciekawy staż w Gdańsku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-11-30, 18:49 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-05-25, 19:52
Posty:105
Firma Polpharma organizuje nabór na staż w ramach programu Laboratorium Kariery Polpharmy
O PROGRAMIE:
Grupa Polpharma stale inwestuje w rozwój, którego podstawą są ludzie. Najnowszą inicjatywą jest program Laboratorium Kariery Polpharmy, w ramach którego wybrani kandydaci odbędą 12 miesięczne staże w Pionie Biotechnologii. Tym samym dają szansę rozwoju młodym i ambitnym osobom poprzez pracę w najnowocześniejszych laboratoriach w Polsce.
- szukają absolwentów i studentów ostatnich lat kierunków: biotechnologia, biologia, chemia oraz nauk pokrewnych znających bardzo dobrze język angielski.
- ważne jest zaangażowanie, nastawienie na współpracę, proaktywne podejście do realizowanych zadań i otwarta komunikacja.
- czas trwania: 12 miesięcy.
- termin rozpoczęcia: 1 kwartał 2016.
- oferują: możliwość rozwoju kariery w najnowocześniejszych laboratoriach oraz konkurencyjne wynagrodzenie.
- miejsce: Polpharma Biologics; Gdańsk, ul. 3 lipy 3.

_________________
Kobieta powinna być aniołem za dnia i diablicą w nocy .... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ciekawy staż w Gdańsku
PostNapisane: 2015-11-30, 21:57 
Bohater
Offline

Dołączył(a):2013-12-30, 12:50
Posty:565
Zaciekawiłaś mnie i poszperałam troche w necie. Dużo o tym stażu jest na ich stronie http://www.laboratorium-kariery.pl/ . Mam koleżankę w Gdańsku która jest na ostatnim roku studiów chemii, więc może uda mi się ją namówić na aplikowanie tam. To genialna okazja na doświadczenie, którego inaczej można nie miec okazji dostać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO