dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-08-13, 14:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-15, 12:06
Posty:4
A wynajął lokal na mieście, nie w żadnym centrum ani nic z tych rzeczy, tylko po prostu pomieszczenie. Dobrze się wstrzelił z lokalizacją, bo w okolicy jest kilka siedzib firm i ich pracownicy często zaglądają do niego na lunch.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2014-08-19, 16:22 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-16, 12:01
Posty:6
Napisałem do subwaya i dostałem od nich broszurkę informacyjną i już wszystko wiem. Koszt licencji to 7,5tys więc nawet nie tak źle przy odpowiednich zyskach. A z tym zwrotem to już też wiem o co chodzi- faktycznie można dostać zwrot połowy kosztów licencji jeśli otworzy się restaurację w ciągu roku od momentu zakupu. Bardzo przyzwoita oferta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2014-08-20, 11:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-15, 12:06
Posty:4
Rzeczywiście nieźle. Pytanie, czy uda Ci się uwinąć w rok z dopięciem wszystkiego. Mojemu kumplowi się udało, ale on bardzo dobrze to wszystko wcześniej rozplanował, kiedy kupował licencję, miał już upatrzoną i praktycznie dogadaną lokalizację itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2014-09-04, 10:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-07-16, 12:01
Posty:6
Tak, muszę teraz spiać się i to wszystko zaplanować dobrze, żeby ruszyć jak najszybciej. Osobiście na miejsce wybrałem centrum handlowe, mam nadzieję, że wypali. Wyczytałem, że większość lokali Subway mieści się w centrach handlowych (no i przy ulicach, jak u Twojego znajomego), więc coś w tym chyba jest.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2014-12-12, 00:20 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-12-11, 23:46
Posty:17
Może maszyny parowe? Brat otworzył taką myjnię parową, franczyza Ecomyjni. Oddział krakowski. dali mu duże wsparcie, dobre maszyny parowe.http://maszynyparowe.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2014-12-30, 19:04 
No macie pomysły nie powiem :) chyba najmniej inwestycji to z tych propozycji wymaga otwarcie agencji CUK, bo w pozostałe franczyzy to jednak trochę pieniędzy trzeba włożyć. No i rynek ubezpieczeniowy jest dosyć pewny - tu biznes zawsze się kręci:)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2015-01-22, 22:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2014-12-11, 23:46
Posty:17
wiesz co z tego co się dowiadywałam w tej franczyzie Ecomyjni pomagają nawet pozyskać dotacje z UP albo UE więc źle nie jest. Praktycznie gotowy biznes plan, no on jest zadowolony bo strasznie mu pomogli. Nie wiem jak to wygląda w innych miejscach ale krakowski oddział maszyny parowe brachol poleca , z resztą poczytaj maszynyparowe.com


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2015-01-26, 14:36 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Pomysł może być dobry jak każdy inny. W niektórych branżach (kredyty, ubezpieczenia) czymś podobnym jest partnerstwo. Współpracujesz wtedy z większą firmą, która wspiera Ciebie szkoleniami, marką, etc. Zaletą jest to, że nie potrzebujesz dużych pieniędzy na start.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2015-01-30, 20:24 
Gość napisał(a):
No macie pomysły nie powiem :) chyba najmniej inwestycji to z tych propozycji wymaga otwarcie agencji CUK, bo w pozostałe franczyzy to jednak trochę pieniędzy trzeba włożyć. No i rynek ubezpieczeniowy jest dosyć pewny - tu biznes zawsze się kręci:)

Zwłaszcza jak działasz pod szyldem rozpoznawalnej marki. Może jest to jakaś propozycja dla młodych ludzi, nie trzeba się pakować w kredyty żeby stanąć na nogach i zacząć pracę na swoim.Tym bardziej jak zapewniają wsparcie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Czy franczyza to dobry pomysł na biznes?
PostNapisane: 2015-02-26, 11:33 
Ciekawe po jakim czasie wychodzi się na swoje w ubezpieczeniach? Bo z tego co widzę to nowych placówek cuk przybywa, czyli musi się opłacać taki biznes prowadzić.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO