dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Dobre biuro księgowe Warszawa
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2023-06-20, 13:21 
Potrzebuje biura księgowego, które będzie prowadziło dla mnie sprawy rachunkowe. Prowadzę spółkę jawną, natomiast jestem na etapie przygotowań do przejścia na spółkę z o.o. więc będę także potrzebował prowadzenia pełnej księgowości.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobre biuro księgowe Warszawa
PostNapisane: 2023-06-23, 09:05 
Istnieją liczne biura księgowe i wydaje się, że to najlepsza opcja dla firm, ponieważ samodzielne prowadzenie takich spraw będzie problemowe. W przypadku biur takich jak między innymi https://effepro.pl/ można liczyć na pełną obsługę i sprawne prowadzenie księgowości, dlatego nie będzie trzeba samodzielnie martwić się o prowadzenie tych spraw.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobre biuro księgowe Warszawa
PostNapisane: 2023-09-25, 11:55 
Mam tak samo, nigdy sama tego nie robię, bo to dla mnie czarna magia. Słyszałam o tym, że np. tutaj https://biurokwazar.pl/ można zanieść papiery i rozliczają. To fajna i wygodna opcja, bo w sumie nie płacisz jakoś strasznie dużo, a masz pewność, że wszystko jest zrobione jak należy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Dobre biuro księgowe Warszawa
PostNapisane: 2023-12-04, 02:24 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Osobiście radziłabym sprawdzić Aforti AC ze względu na ich profesjonalne usługi księgowe, dostępna jest także administracja więc zapewniają dodatkową warstwę wsparcia. Mój przyjaciel powiedział, że ich współpraca układa się naprawdę dobrze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO