dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Firma w Anglii? Czy warto?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-08, 21:37 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-08, 21:23
Posty:5
Witam!

Od 8 miesięcy przebywam i pracuje w Anglii. W polsce posiadam własną działalnosc gospodarcza, a mianowicie sklep, zostawilem go pod opieka zaufanej osoby i postanowilem wyjechac do Wielkiej Brytani. Mam kilka pomyslow na dzialalnosc gospodarcza tutaj, ale najbardziej nurtuje mnie jeden, a mianowicie, remonty i uslugi budowlane, w kazdej chwili moge sprowadzic dobrych fachowcow i caly potrzebny sprzet.
Szukam jednak pomocy, moze ktos z czytajacych ta wiadomosc, ma firme w Anglii albo oriantuje sie w prawie Angielskim, i troszke rozjasni mi sytuacje. Interesuje mnie czy jest na wyspach cos takiego jak w polsce, mianowicie dotacje dla otwierajacych wlasny biznes oraz jakies ulgi podatkowe przez poczatkowy okres istnienia firmy.
Interesuje mnie takze opinia kazdego na temat tego pomyslu, ja osobiscie uwazam, ze angielscy "fachowcy" nie sa najlepsi, i zeby zrobic tu remont mieszkania, trzeba szukac wielu fachowcow, gdyz kazdy robi co innego, a polscy fachowcy, ktorzy pracuja szybko i dokladnie, potrafia zrobic praktycznie wszystko, wiec powinno to budzic zainteresowanie anglikow, poniewaz biorac jedna ekipe, maja zrobione wszystko co tylko chca, szybko, dokladnie i tanio. Dodatkowo posiadam Europejski certyfikat i uprawnienia dekoratora wnetrz, co moze byc plusem przy otwarciu takiej firmy.

Z gory dziekuje za pomoc i opinie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-15, 11:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-14, 15:52
Posty:36
Niestety nie orientuję się za bardzo w prawie angielskim, więc w tej kwestii ci nie pomogę. Mam za to znajomych, którzy otworzyli firmę w Szkocji i bardzo dobrze im się wiedzie. To młode małżeństwo, w Polsce przez jakiś czas pracowali w firmie www.prof-us.com.pl. Firma wykonywała takie usługi jak sprzątanie czy ochrona mienia. W szkocji postanowili otworzyć podobną działalność. Wybrali małe miasteczko, kupili furgonetkę i podstawowy sprzęt. Bardzo szybko znaleźli klientów, bo usługi sprzątanie świadczyli naprawdę na wysokim poziomie. Szybko zatrudnili nowych pracowników, dokupili bardziej profesjonalny sprzęt.
Zgadzam się więc z tobą, w tej kwestii, że w WB brakuje prawdziwych fachowców. Jeżeli więc ktoś jest pracowity i wykonuje swoją pracę solidnie, to wierzę, że nie będzie miał problemów ze znalezieniem klientów.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-15, 16:44 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-01-08, 21:23
Posty:5
No o firmach zajmujacych sie sprzataniem tez slyszalem, ze jest oplacalne i w sumie latwe do zrobienia :) Dziekuje za wyrazenie swojej opini, i czekam na dalsze komentarze do tematu...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-05-24, 23:33 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2009-05-24, 23:25
Posty:1
Witam, chce zalozyc w Londynie self employment, potrzebuje adresu do wyrobienia NIN.
Adres fikcyjny bo nie zamierzam mieszkac na wyspach.
sprawy finansowe do uzgodnienia
pozdrawiam


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Firma w Anglii? Czy warto?
PostNapisane: 2013-02-14, 00:01 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-02-13, 14:16
Posty:10
Moj kolega ostatnio wyjechal do pracy do anglii i wszyscy sa zadowoleni z tego bo oni maja kogos kto zrobi wiele rzeczy a on ma za to takie wynagrodzenie ze tutaj mozemy pomarzyc :) Powiem wam ze swoja droga to jest zastanawiajace ze przy budowie domu w angli jest wielu fachowcow od podobnej pracy np jeden muruje sciany z pustaka a drugi komin z cegiel a trzeci bedzie nakladal gladz a jeszcze inny docieral..

_________________
Sprawdźceny paneli podłogowych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Firma w Anglii? Czy warto?
PostNapisane: 2013-02-21, 15:34 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 14:32
Posty:118
W tym względzie akurat nie jestem Ci w stanie pomóc. Polecić mogę co najwyżej tani i sprawdzony transport z Anglii: http://fracht.pl/. Mieszkałam tam jakiś czas, ale nie zakładałam własnej działalności i nie dam rady wypowiedzieć się w tym temacie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO