dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Handel fotowoltaiką
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2022-01-24, 11:47 
Czy ktoś z Was zna temat działania na większą skalę? Na teren całego kraju?
Jak to wygląda z waszej perspektywy? Mam zapytania z różnych miast, których nie obsługuje i teraz jak obrobić te zlecenia? Macie jakieś pomysły?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Handel fotowoltaiką
PostNapisane: 2022-01-25, 14:28 
Poczytaj o EcoPartner. To jest temat, który robi diametralną różnicę. W zasadzie wszystko daje się dzięki temu zmienić i poprawić. Tutaj zawierasz jedną umowę i masz do dyspozycji wykonawców z całej Polski. Ten motyw zdecydowanie się sprawdza - nie realizowałem tak wielu zleceń, ale kilka już za mną i ludzie zadowoleni.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Handel fotowoltaiką
PostNapisane: 2022-01-26, 11:47 
OK, mniej więcej rozumiem, ale jak tutaj się ogarnia zlecenia? Piszą na stronie o jakiejś aplikacji, ale ja nie widzę nigdzie żadnego dema ani czegoś do pobrania. Jak to wygląda?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Handel fotowoltaiką
PostNapisane: 2022-01-26, 11:48 
Nie wiem, jakie teraz są zasady, ale kiedy ja zawierałem umowę, to wcześniej napisałem prośbę o możliwość przetestowania apki przed rozpoczęciem współpracy i nie było z tym żadnych problemów. Dopytaj ;-)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Handel fotowoltaiką
PostNapisane: 2022-01-26, 15:04 
Faktycznie - jest taka informacja w FAQ. Wysłałem zapytanie i czekam na odpowiedź. Ogólnie wstępnie mi się ten model bardzo podoba. Nie wiem jeszcze, czy coś z tego wyjdzie, bo do tego spora droga, ale mniej więcej takiego modelu działania potrzebuję.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Handel fotowoltaiką
PostNapisane: 2022-01-28, 14:59 
Nie powinno być żadnych problemów z udostępnieniem apki, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Chyba nawet tego samego dnia mi odpalili. Tak raczej wszystko przebiega mega płynnie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO