dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jakie konto bankowe?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-10-14, 00:03 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Przed otwarciem konto czytałem różnego rodzaju rankingi RORów i konto maksymalne przeważnie było na szczytach więc myślę, ze to zachęcało ludzi.


Ciężko się dziwić, skoro i warunki są korzystne to logiczne że jest na szczycie rankingów :D


Mikus napisał(a):
Jak ma się konto w bgż to można zamówić ją nawet przez internet i jest darmowym dodatkiem z tego co zrozumiałem. Także jak ktoś nie może płacić telefonem to jest to dobre rozwiązanie.


Faktycznie,i dosyć wygodne, bo wystarczy przykleić i można normalnie telefonem płacić. Dobrze, że pomyśleli też o klientach bez nfc w telefonie :P


Mikus napisał(a):
Bardziej skomplikowane to znaczy co trzeba zrobić?


https://kupujmobilnie.pl/ tutaj masz wszystkie info :)


Mikus napisał(a):
Karnetów na siłownie jest 4000 ale o nich większość klientów wie, z tą dodatkową promocją może byc roznie


Może nie każdemu będzie się chciało w to bawić i angażować. W sumie 100 zł to nie jest aż tak dużo.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-14, 08:51 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
kyra napisał(a):
Ciężko się dziwić, skoro i warunki są korzystne to logiczne że jest na szczycie rankingów :D

Też używałam tych porównywarek, ale sporo osób też sobie zachwala to konto w necie, co chwilę jakaś pozytywna opinia

Mikus napisał(a):
Bardziej skomplikowane to znaczy co trzeba zrobić?

Dla mnie w tym sensie bardziej skomplikowane bo bardzo rzadko płacę telefonem, prawie w ogóle

kyra napisał(a):
Może nie każdemu będzie się chciało w to bawić i angażować. W sumie 100 zł to nie jest aż tak dużo.

Kurczę no 100 zł na ulicy nie leży, jeżeli ktoś nie chce tej stówki ja z chęcią przyjmę:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-14, 15:52 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
Też używałam tych porównywarek, ale sporo osób też sobie zachwala to konto w necie, co chwilę jakaś pozytywna opinia


No cóż, nie ma się co dziwić, warunki dobre, to i klienci zadowoleni z BGŻ :]

Aria napisał(a):
Dla mnie w tym sensie bardziej skomplikowane bo bardzo rzadko płacę telefonem, prawie w ogóle


No to może czas najwyższy to zmienić :D Nie ma się czego bać , wygodne to niesamowicie :) nie trzeba miliona plastików przy sobie miec.

Aria napisał(a):
Kurczę no 100 zł na ulicy nie leży, jeżeli ktoś nie chce tej stówki ja z chęcią przyjmę:)


Ale to tez trzeba jakieś warunki spełnić żeby to dostać, więc to nie jest takie hop siup:P


A w ogóle, był ktoś z Was może za granicą i sprawdzał czy te wypłaty z bankomattu na prawdę są free?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-15, 10:27 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
kyra napisał(a):
No to może czas najwyższy to zmienić :D Nie ma się czego bać , wygodne to niesamowicie :) nie trzeba miliona plastików przy sobie miec.

No własnie może w końcu się przekonam funkcję w telefonie mam, więc może przydałoby się w końcu z niej skorzystać :D

kyra napisał(a):
Ale to tez trzeba jakieś warunki spełnić żeby to dostać, więc to nie jest takie hop siup:P

Niestety ale to jeszcze zawsze coś za coś. Swoją drogą my tak gadamy tutaj o tym, a pewnie okaże się że już nie ma tych bonów bo też była ograniczona ilość ich :lol:


kyra napisał(a):
A w ogóle, był ktoś z Was może za granicą i sprawdzał czy te wypłaty z bankomattu na prawdę są free?

Co prawda nie sprawdzałam, no ale wydaje mi się że kitu by się wciskali. Skoro mają tylu klientów i dobre opinie to by im to jeszcze zaszkodziło gdyby nie wywiązali się z tego co oferują


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-15, 12:27 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Ciężko się dziwić, skoro i warunki są korzystne to logiczne że jest na szczycie rankingów :D

Z autopsji mogę stwierdzić że zasłużenie są na tych szczytach, bo konto jest na prawdę świetnie skrojone na miarę potrzeb przeciętnego użytkownika.
kyra napisał(a):
Faktycznie,i dosyć wygodne, bo wystarczy przykleić i można normalnie telefonem płacić. Dobrze, że pomyśleli też o klientach bez nfc w telefonie :P

A no własnie, do tego nie musisz nigdzie podawać danych do swojej karty, bo żeby skorzystać z gpay trzeba tam kartę zarejestrować. No ale co kto woli są różne opcje płatności.

kyra napisał(a):
[..] tutaj masz wszystkie info :)

No podpięcie karty pod takie płatności mobilne to jakby ok jeżeli faktycznie chcemy płacić telefonem, ale nie za bardzo rozumiem zasadę przyznawania i otrzymywania kuponów.

kyra napisał(a):
Może nie każdemu będzie się chciało w to bawić i angażować. W sumie 100 zł to nie jest aż tak dużo.

To jest promocja dla osób które stale płacą telefonem, bo w sumie trzeba 13 transakcji wykonać więc jest to sporo. Ja jednak częściej płacę kartą jak tak teraz myślę, więc tyle transakcji to nie wiem czy w miesicu zrobie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-15, 16:09 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Z autopsji mogę stwierdzić że zasłużenie są na tych szczytach, bo konto jest na prawdę świetnie skrojone na miarę potrzeb przeciętnego użytkownika.


Zgadzam się, wszystko w jak najlepszym porządku i przemiła obsługa klienta.

Mikus napisał(a):
A no własnie, do tego nie musisz nigdzie podawać danych do swojej karty, bo żeby skorzystać z gpay trzeba tam kartę zarejestrować. No ale co kto woli są różne opcje płatności.


Jakoś mnie nie przekonuje podpinanie karty płatniczej do jakiejkolwiek aplikacji. Wolałabym tego uniknąc :c

Mikus napisał(a):
No podpięcie karty pod takie płatności mobilne to jakby ok jeżeli faktycznie chcemy płacić telefonem, ale nie za bardzo rozumiem zasadę przyznawania i otrzymywania kuponów.


Poczytaj w regulaminie --> https://statickartypodarunkowe.biedronka.pl/Regulamin_karta_na_zakupy-04062018.pdf?_ga=2.177715425.575615063.1535011872-47167640.1535011872 może tutaj znajdziesz swoją odpowiedź :P


Mikus napisał(a):
To jest promocja dla osób które stale płacą telefonem, bo w sumie trzeba 13 transakcji wykonać więc jest to sporo. Ja jednak częściej płacę kartą jak tak teraz myślę, więc tyle transakcji to nie wiem czy w miesicu zrobie.


13? a nie 8 ? Ja tez wątpię czy zdołam realizować te warunki. Chyba, że kupię 13 bułek i każda na inny rachunek xd


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-15, 19:41 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Zgadzam się, wszystko w jak najlepszym porządku i przemiła obsługa klienta.

Takie banki się szanuje. A nie problematycznych pracowników i wieczne kolejki, a konta z opłatami. Dlatego też zmieniłem swój stary bank na BGŻ.
kyra napisał(a):
Jakoś mnie nie przekonuje podpinanie karty płatniczej do jakiejkolwiek aplikacji. Wolałabym tego uniknąc :c

No to pozostaje Ci płacenie kartą, ale tą specjalną nalepką w postaci mini karty i możesz się z darmową 100tówką pożegnać :P
kyra napisał(a):
Poczytaj w regulaminie --> [...] może tutaj znajdziesz swoją odpowiedź :P

Spoko, dzięki. Poczytam sobie wieczorem do poduszki. Szkoda że w banku o to nie zapytałem to by mi wyjaśnili pewnie.

kyra napisał(a):
13? a nie 8 ? Ja tez wątpię czy zdołam realizować te warunki. Chyba, że kupię 13 bułek i każda na inny rachunek xd

Z tego co zrozumiałem to 5 transakcji żeby dostać kupon do biedronki i kolejne 8 zeby dostac kupon na allegro, zle rozumiem??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-16, 16:33 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Takie banki się szanuje. A nie problematycznych pracowników i wieczne kolejki, a konta z opłatami. Dlatego też zmieniłem swój stary bank na BGŻ.


Chyba większość nowych klientów, którzy przeszli właśnie do BGŻ, zrobili to z powodów o których piszesz. Nie ma co, jakoś obsługi klienta jest rewelacyjna.

Mikus napisał(a):
No to pozostaje Ci płacenie kartą, ale tą specjalną nalepką w postaci mini karty i możesz się z darmową 100tówką pożegnać :P


Albo dam chłopakowi telefon do płącenia, i niech on panuje nad tym czy wszystko poszło sprawnie czy też nie i będzie wilk syty i owca cała a zakupy za free :D

Mikus napisał(a):
Spoko, dzięki. Poczytam sobie wieczorem do poduszki. Szkoda że w banku o to nie zapytałem to by mi wyjaśnili pewnie.


Wydaje mi się, że gdybyś zadzwonił na infolinię to na pewno by Cię pokierowali gdzie co takiego znależć albo wysłaliby Ci to mailem :)


Mikus napisał(a):
Z tego co zrozumiałem to 5 transakcji żeby dostać kupon do biedronki i kolejne 8 zeby dostac kupon na allegro, zle rozumiem??



Chyba masz rację, ale na wszelki wypadek jeszcze zerknę wieczorem na stronie, żeby mieć 100% pewności.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-17, 11:50 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kyra napisał(a):
Albo dam chłopakowi telefon do płącenia, i niech on panuje nad tym czy wszystko poszło sprawnie czy też nie i będzie wilk syty i owca cała a zakupy za free :D

Tylko pamiętaj ze musisz wpiąć kartę do swojego konta w aplikacji mobilnej, wiec bedziesz musiała podac do niej login i hasło chłopakowi co nie jest najlepszym pomysłem według mnie.

kyra napisał(a):
Wydaje mi się, że gdybyś zadzwonił na infolinię to na pewno by Cię pokierowali gdzie co takiego znależć albo wysłaliby Ci to mailem :)

Nie no nie jestem aż tak ambitnym klientem. Poza tym nie zależy mi tak bardzo na tych bonach, wolę karnet na siłownię, lepiej go spożytkuję

kyra napisał(a):
Chyba masz rację, ale na wszelki wypadek jeszcze zerknę wieczorem na stronie, żeby mieć 100% pewności.

Na pewno mam rację. Już się doedukowałem w temacie i stwierdzam że nie warto się w to bawić. Pozostaję przy OKsystem którego warunki już spełniłem :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakie konto bankowe?
PostNapisane: 2018-10-17, 14:20 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2016-06-02, 15:13
Posty:79
Mikus napisał(a):
Aria napisał(a):
Pewnie sporo już korzysta z ich konta bo szukając jakiegoś tam banku kilka razy wpadła na wpisy że korzystają właśnie z konta maksymalnego, a pewnie miejsc jest niewiele o ile w ogóle jeszcze są

Przed otwarciem konto czytałem różnego rodzaju rankingi RORów i konto maksymalne przeważnie było na szczytach więc myślę, ze to zachęcało ludzi.

trudno by nie było skoro prowadzenie go jest całkowicie darmowe... Dodatkowo super bonusy więc mnie to nie dziwi.

Mikus napisał(a):
Aria napisał(a):
Podejrzewam, że w banku pewnie ją dostaniesz za darmo, albo za jakąś tam opłatą drobną, ale ręki nie dam sobie uciąć :lol:

Jak ma się konto w bgż to można zamówić ją nawet przez internet i jest darmowym dodatkiem z tego co zrozumiałem. Także jak ktoś nie może płacić telefonem to jest to dobre rozwiązanie.

ja powiem szczerze, że jeszcze nie widziałam czegoś takiego. Pierwszy raz się spotykam z czymś takim. Używał ktoś kiedyś tego?

Mikus napisał(a):
Aria napisał(a):
Też to gdzieś czytałam, ale to wygląda na bardziej skomplikowane niż dostanie tego oksystem

Bardziej skomplikowane to znaczy co trzeba zrobić?

https://www.najlepszekonto.pl/kupuj-mobilnie-50-zl-do-biedronki-oraz-allegro-bgz-bnp-paribas tu można poczytać jak skorzystać z poszczególnych promocji

Mikus napisał(a):
Aria napisał(a):
Wyczytałam że ilość też jest ograniczona bo jest ich 3000

Karnetów na siłownie jest 4000 ale o nich większość klientów wie, z tą dodatkową promocją może byc roznie

Jak ktoś szuka banku to na pewno wybiera go na podstawie porównań z innymi bankami i na podstawie promocji. Więc wystarczy się zainteresować. Ja sama znalazłam to info o bonach, nikt nie musiał mnie namawiać. Fakt faktem na uczelni znajomi rozmawiali o karnetach na siłownię ale gdy już szukałam informacji o tym koncie to bez problemu znalazłam i informacje o bonach


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO