dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Klub E-Biznesu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-06-02, 22:29 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-13, 00:10
Posty:2
Przez ostatnie kilka lat spotkałem wiele osób które chciały zarobić przez internet jakieś pieniądze tylko do końca nie wiedziały jak. Najpopularniejsze były wynalazki takie jak czytanie e-maili czy też klikanie w banery. Jak dobrze wiecie zarobić się na tym nie da a przynajmniej są to symboliczne kwoty i tak naprawdę jest to marnowanie czasu. Idąc dalej na fali popularności e-biznesu pojawił się cały ogrom stron na których to guru marketingu oferowali pomoc w zbudowaniu dochodowego biznesu internetowego oczywiście za skromną opłatą kilkudziesięciu czy nawet kilkuset złotych. Zapewne kilka osób dzięki temu osiągnęło sukces lecz podejrzewam, że tylko kilka...

Kilka miesięcy temu w temacie na tym forum pisałem o uruchomieniu platformy sprzedażowej Perium.pl której to jestem właścicielem. Wśród dużej liczby moich klientów którzy korzystają z usługi automatycznej sprzedaży plików zauważyłem braki w wiedzy związanej z marketingiem internetowym oraz sprzedażą co niestety przekłada się na ich wyniki sprzedażowe.

Początkowo chciałem stworzyć kilka darmowych szkoleń związanych z tą tematyką. Postanowiłem jednak pójść o krok dalej i w zeszłym tygodniu otworzyłem Klub E-Biznesu. Skierowany jest on nie tylko do klientów Perium ale również do wszystkich innych osób które są zainteresowane budowanie prawdziwej firmy internetowej.

Moim celem jest stworzenie społeczności osób które będą się nawzajem wspierały i współpracowały ze sobą co w ostatecznym rachunku pomoże wszystkim budować swoje e-biznesy dużo szybciej i efektywniej.

Co najważniejsze jednak na stronie Klubu będę zamieszczał publikacje jak krok po kroku zbudować i rozwinąć własny e-biznes. Zacznę od całkowitych podstaw a skończę na najbardziej zaawansowanych aspektach. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Dostęp do najciekawszych artykułów będą mieli wyłącznie członkowie Klubu. Wszystko oczywiście bez żadnych opłat.

Od razu chciałbym zaznaczyć, że Klub nie jest dla leniwych osób które dalej uważają, że internet jest szansą na szybki zarobek. Natomiast zapraszam wszystkich tych którzy są gotowi na ciężką pracę aby w końcu osiągnąć sukces i zbudować prawdziwy e-biznes.

Więcej informacji na temat Klubu możecie znaleźć tutaj:
http://klubebiznesu.pl/o-klubie/

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania chętnie odpowiem.

_________________
Pozdrawiam,
Maciej Matysik, email: m.matysik@perium.pl
Perium.pl - sprzedaż plików


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO